کارشناس مسائل فرهنگی و رسانه گفت: مبارزه با فساد اقتصادی و اجتماعی یکی از ضرورت‌های جامعه ماست و در جامعه‌ای که فساد باب شود، اولویت‌ها نیز تغییر کرده و به سمت و سوی انحراف کشانده می‌شود و اگر در شب‌های انتخابات دادن شام و خریدن شناسنامه اولویت شد و جمعیت در آنجا فشرده‌تر شد یعنی مشکل وجود داشته و این مشکل صدمه جبران ناپذیری بر مدیریت کشور و اجتماع می‌زند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، علی‌اکبر رائفی‌پور، کارشناس مسائل فرهنگی و رسانه با حضور در مراسم یادواره شهدای مدافع حرم شهریار که در مسجد حضرت امیرالمومنین علیه‌السلام کهنز برگزار شد، اظهار داشت: توانایی کشور در حل مشکلات با تکیه بر جوانانش بسیار بالاست و همه باید تلاش کنیم تا مشکلات به حداقل برسد.

وی با اشاره به عظمت شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم گفت: شهدای مدافع حرم قدم در راهی نهادند که دیدار و عشق حق تعالی فکر و ذکر آنان شده و حب اهل بیت علیهم‌السلام نیز در راه رسیدن به خدا شهود عینی اخروی آنان را تکمیل کرد.

کارشناس مسائل فرهنگی و رسانه افزود: امنیت یک رکن اساسی در هر جامعه ای است و شهدای مدافع حرم این امنیت را برای دنیای اسلام و به ویژه ایران به ارمغان آوردند، اما هنوز برخی افراد سخنانی را به شهدا نسبت می‌دهند که در تفکر و عقل آنان تشکیک به‌وجود می‌آید، زیرا امنیت و آسایش به راحتی به دست نیامده و این آرامش را مدیون شهدا هستیم.

این کارشناس رسانه بیان داشت: تشخیص مسیر صحیح بسیار حائز اهمیت بوده و شهدا مسیر را با بصیرت خود درست تشخیص دادند و رشادت و از خودگذشتگی آنان چراغ راهی برای همه ما می‌باشد اما امروز می‌بینیم برخی تشخیصها اشتباه بوده و مسیر را به بیراهه رفتند و به نظام و کشور صدمه وارد کردند.

رائفی‌پور تصریح کرد: مبارزه با فساد اقتصادی و اجتماعی یکی از ضرورتهای جامعه ماست و در جامعه‌ای که فساد باب شود، اولویت‌ها نیز تغییر کرده و به سمت و سوی انحراف کشانده می‌شود و اگر در شبهای انتخابات دادن شام و خریدن شناسنامه اولویت شد و جمعیت در آنجا فشرده‌تر شد یعنی مشکل وجود داشته و این مشکل صدمه جبران ناپذیری بر مدیریت کشور و اجتماع خواهد زد.

 

رائفی پور در کهنز شهریار . رائفی پور در کهنز شهریار راه مبین انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =