مبنای اجرای برجام باید شروط رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برجام باید در بستر شروط ۹ گانه مقام معظم رهبری اجرایی شود، مبنای اجرای برجام باید شروط رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد و خارج از این خطوط نباید سیاستی به مرحله اجرا برسد.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، منصور حقیقت پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد آینده برجام گفت: برجام یک سند بین المللی و تعهد آور است و دوطرف قرار داد موظف به اجرای توافقات صورت گرفته در قالب این سند هستند.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب تصریح کرد: دو طرف در دور طولانی مذاکراتی که انجام داده اند، چیزهایی را بدست آورده و مواردی را هم از دست داده اند و برجام این سند بین المللی برای یک طرف به تنهایی، سود آور و منفعت آور نبوده است.

حقیقت پور با تاکید براینکه برجام باید در بستر شروط ۹ گانه مقام معظم رهبری اجرایی شود، اضافه کرد: مبنای اجرای برجام باید شروط رهبر معظم انقلاب اسلامی باشد و خارج از این خطوط نباید سیاستی به مرحله اجرا برسد.

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست های خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که اگر شروط ۹ گانه رهبر نباشد، برجام نمی تواند نسخه ای مناسب برای حل نهایی مشکلات کشور باشد، ابراز داشت: باید به توان و قدرت و پتانسیل داخلی کشور اتکا کرد.

حقیقت پور در پایان خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی یک چراغ روشن برای ترسیم آینده ای خوب برای ایران اسلامی در مسیر توسعه است و ایشان نقشه راه توسعه و بهبود شرایط اقتصادی کشور را پیش روی دولت مردان، بازکرده است.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =