مجلس شورای اسلامی طرفدار جناح سیاسی خاصی نیست

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: خانه ملت، محل تدوین و اجرای قوانین بر مدار صلاح جامعه و حفظ ارزشهای نظام جمهوری اسلامی ایران است و در این راستا خانه احزاب خاص نیست و از جناح سیاسی خاصی طرفداری نمی کند.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، ابراهیم نکو نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پردیس خبر در مورد تعامل مجلس شورای اسلامی با دولت، گفت: لایحه بودجه سال ۹۴ دولت حجت الاسلام حسن روحانی با کم ترین نوسان انتقادی از سوی اعضاء خانه ملت در صحن علنی بررسی و بند های آن به تصویب با رای اکثریت نمایندگان مجلس رسید.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر سهم پائین نفت در بودجه سال ۹۴ دولت، جنس ساختار آن را اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد: دولت بر مدار دغدغه های مقام معظم رهبری بند، بند لایحه بودجه سال ۹۴ را با در نظر گرفتن حجم تحریم ها در حوزه های مختلف به نگارش در آورده است.

نکو با اشاره به اینکه عمق بودجه ها در شاخه های مختلف، صلاح نظام جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه کار خود قرار داده است، اضافه کرد: نمایندگان خانه ملت در تصویب بودجه ۹۴ بدون جانبداری از دولت، خلاء ها و ضعف های موجود را به دولت مردان هشدار داده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مجلس طرفدار جناح خاصی نیست و با تعامل و به دور از تقابل با دولت تدبیر و امید مصوبات ارزشی و حیاتی در راستای حفظ حقوق مردم و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی را تصویب و برای اجرا به وزارت خانه های مربوطه ابلاغ می کند. انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =