فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: مجموعه فرمانداری باید با تمام قوا و ظرفیت برای رشد و توسعه شهرستان تلاش کند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ علی صادقی صبح امروز در نشستی صمیمی با کارکنان فرمانداری که به مناسبت فرارسیدن سال نو و گرامیداشت بهار طبیعت برگزار شد ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید به تمام کارکنان این فرمانداری و مردم شهیدپرور شهرستان قرچک افزود: باید از تمام توان و استعدادهای خود در جهت رشد و توسعه شهرستان استفاده کنیم و با جدیت در پی ارتقای این منطقه از جهات گوناگون باشیم.

وی با اشاره به فرمایش امام راحل در عید نوروز سال ۶۴ بیان کرد: امام خمینی(ره) فرمودند “اگر کار برای خدا باشد، پیروزی و شکستش عین پیروزی و اگر کار برای غیر خدا باشد پیروزی، شکستش بیشتر است”. اگر این فرمایش ارزشمند امام(ره) را نصب العین فعالیتهای خود قرار دهیم، خداوند نصرت را بر همه ما نازل می کند و در تمام امور دست ما را خواهد گرفت.

این مسئول ضمن تقدیر از تلاش کارکنان فرمانداری شهرستان قرچک در یک سال اخیر، از آنها خواست با درک صحیح مشکلات مردم در مرتفع کردن آنها نهایت سعی خود را بکار گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک همچنین اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید با روحیه ای مضاعف، نیت خالصانه و خدمت صادقانه فعالیت ها آغاز شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =