نمایشگاه بزرگ"شهر بندگی" منطقه 20 با 4 محور فعالیت در زمینه های آئینی-مذهبی، فرهنگی-هنری، ورزشی و اجرای برنامه های شاد و متنوع زنده پذیرای شهروندان روزه دار است.

به گزارش سرویس فرهنگی آفتاب ری؛ منصور کتانباف شهردار منطقه 20 در حاشیه مراسم افتتاح مجموعه نمایشگاهی شهر بندگی که در بوستان ولیعصر(عج) و در جوار مقبره شهدای گمنام دایر شده است گفت: مجموعه نمایشگاهی شهر بندگی به منظور غنی سازی اوقات روزه داران در زمان های پیش و پس از افطار و به مدت 17 شب میزبان شهروندان شهرری است.

کتانباف ارائه خدمات رایگان فرهنگی، هنری، مذهبی و تفریحات ورزشی را از ویژه برنامه های این نمایشگاه که 127 غرفه دارد، برشمرد و افزود: استقرار غرفه های ایثار و شهادت در جوار مقبره شهدای گمنام و سراهای محله با محوریت هویت های ملی، محله ای، زیست محیطی، دینی و... از نقاط قوت این مجموعه است که خدمات فرهنگی و مذهبی به شهروندان ارائه می کنند.

 نمایشگاه شهر بندگی در شهرری

 نمایشگاه شهر بندگی در شهرری

وی با اشاره به اینکه به علت تقارن ماه مبارک رمضان با تعطیلات تابستان غرفه های تفریحات ورزشی ویژه کودکان، نوجوانان وجوانان در این مجموعه نمایشگاهی فعال است، اظهار داشت: بخشی از مجموعه نمایشگاهی شهر بندگی نیز به بازارچه کارآفرینان و مراکز مهارت آموزی کوثر اختصاص دارد و نسبت به عرضه محصولات تولیدی خود در زمینه پوشاک، چرم و... اقدام می کنند.

کتانباف به اهمیت سلامت روزه داران و ارائه خدمات سلامت محور نمایشگاه شهر بندگی اشاره کرد و گفت: شهروندان روزه دار برای اطلاع از سلامتی خود می توانند به غرفه های سلامت این نمایشگاه مراجعه کنند و از خدمات رایگان آن بهره ببرند.

 نمایشگاه شهر بندگی در شهرری

مجموعه نمایشگاهی شهر بندگی با حضور شهردار منطقه 20، معاون اجتماعی و فرهنگی، مدیران ارشد شهرداری منطقه 20 و جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران معزز در اولین شب ماه مبارک رمضان افتتاح شد که روزانه از ساعت 19 تا 24 میزبان شهروندان روزه دار است.

 نمایشگاه شهر بندگی در شهرری

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =