محافل انس با قرآن سنگری مستحکم در برابر جنگ نرم است

قاری بین المللی قرآن کریم گفت: محافل اونس با قرآن در جریان تهاجم فرهنگی دشمن، سنگری مستحکم در برابر فعالیت استکبار جهانی در میدان جنگ نرم است.

 به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز، سعید طوسی قاری بین المللی قرآن کریم در گفتگو با پردیس خبر در مورد تهاجم دشمن در جبهه فرهنگی، جنگ نرم را نبردی با تلفات خاموش معرفی کرد و گفت: استکبار جهانی در جبهه تهاجم فرهنگی ماهیت فرهنگ ایرانی و اسلامی کشورمان را در راستای از بین بردن نظام جمهوری اسلامی نشانه روی کرده است.

قاری بین المللی قرآن کریم کشورمان با تاکید بر اینکه شاخه اصلی فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان از جنس معنویت است، تصریح کرد: فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان آمیخته با مذهب است و زیر سایه ولایت فقیه توجه زیادی به این بعد ارزشی از فرهنگ کشور به برکت انقلاب اسلامی شده است.

طوسی محافل اونس با قران را  سنگری مستحکم در برابر جنگ نرم توصیف کرده و اضافه کرد: محافل اونس با قرآن کشور را در برابر تهاجم گسترده ضد ارزشی دشمن آن هم از جنس فرهنگی با ساختار غیر واقعی در قالب جنگ نرم، واکسینه خواهد کرد.

 قاری بین المللی قرآن کریم کشورمان در خاتمه اظهار داشت: دشمن در این راستا به دنبال تخریب بنیان است و در جبهه جنگ نرم تا زمان تحقق این هدف شوم خود دست بردار نخواهد بود. انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =