شهردار منطقه 20 شهر تهران در مراسم تجلیل از شورایاران این منطقه، سه محور اصلی فعالیت های مدیریت شهری در سال آتی را ابلاغ کرد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری؛ منصور کتانباف شهردار منطقه در مراسم تجلیل از شورایاران این منطقه بر استمرار برنامه های مدیریت شهری با هدف کاهش فاصله شمال و جنوب شهر تهران تاکید کرد و گفت: بر اساس برنامه 5 ساله دوم شهر تهران فعالیت های مدیریت شهری منطقه 20 در سال 93 با سه محور ارتقاء سطح محیط زیست شهری، ترویج فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و احیاء بافت فرسوده طراحی و برنامه ریزی شده است.

کتانباف مشارکت و حضور مردم را رمز ماندگاری و پایداری پروژه های شهری برشمرد و افزود: تلاش های بی دریغ شورایاران و معتمدان محلی در کنار عوامل مدیریت شهری از مهمترین دلایل موفقیت این مجموعه بوده که بر این اساس با همکاری و مساعدت این عزیزان شاهد به ثمر نشستن سه محور یاد شده در سال آتی نیز خواهیم بود.

[caption id="attachment_66062" align="aligncenter" width="448"]برنامه های مدیریت شهری شهرری برنامه های مدیریت شهری شهرری[/caption]

وی به رشد دوبرابری بودجه منطقه 20 بدون احتساب متمم در سال 93 اشاره کرد و اظهار داشت: احیاء کاروانسرای دوقلو، ترمیم نقش برجسته چشمه علی، ساماندهی ضلع شرق حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ، احداث تقاطع در سه راه تقی آباد، اتصال ضلع جنوب حرم به بزرگراه امام علی(ع)، احداث پارکینگ مکانیزه پیرامون حرم ونقاط پرتردد از مهمترین طرح های عمران شهری این منطقه در سال آینده است.

کتانباف با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم نظیر ایجاد حساسیت در اقشار تاثیر گذار، شکل گیری کمیته های اجتماعی و... برای احیاء بافت فرسوده در محله های هفتگانه منطقه 20 فراهم شده است گفت: تخریب و نوسازی هزار پلاک فرسوده در دستور کار مدیریت شهری این منطقه است که بامشارکت شهروندان و نخبگان فرهنگی در سال آینده محقق خواهد شد.

[caption id="attachment_66063" align="aligncenter" width="448"]برنامه های مدیریت شهری شهرری برنامه های مدیریت شهری شهرری[/caption]

شهردار منطقه 20 در پایان تاکید کرد: توسعه خانه های کارآفرینی کوثر که به منظور اشتغالزایی بانوان سرپرست خانوار ایجاد شده از اولویت های شهرداری منطقه 20 است که بر همه ما واجب است تا با حفظ کرامت انسانی نسبت به توانمندسازی این بانوان تلاش کنیم.

این مراسم با حضور شهردار منطقه، قائم مقام، معاونان، شهرداران نواحی، مدیران شهری شهرداری منطقه 20 در فرهنگسرای ولاء برگزار شد و به دلیل تقارن با ایام فاطمیه با برنامه های مناسبتی سوگواری حضرت فاطمه(س) نظیر هنرنمایی گروه نمایشی حنانه با موضوع کجاوه نور و مداحی همراه بود سپس با تقدیر از دبیران شورایار، مدیران محله و شورایاران پایان یافت.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =