فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: راه‌اندازی کمپین «از رأی خود پشیمانم» نمونه دیگری از یأس پراکنی دشمنان ملت است و در واقع طناب پوسیده‌‌ای است که مخالفان دولت بدان تمسک جسته‌اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ؛ مسعود مرسل‌پور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این‌گونه سناریوهایی که مخالفان دولت در کشور پیاده می کنند ظلم به نظام و دولت است. دولتی که با رأی اکثریت مردم روی کار آمده چرا باید مورد ستم قرار گیرد.

وی گفت: رفتار این‌گونه افراد از آنجا نشأت می گیرد که چون به قدرت نرسند سعی در تخریب افرادی دارند که مورد اعتماد مردم واقع شده اند. رفتار مخربان با راه اندازی این کمپین ها نشان می دهد که تشنه قدرت هستند و به فکر منافع خویش؛ در صورتیکه اگر به فکر ملت هستیم بایستی در کنار دولت خدمت نماییم.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک افزود: دولت یازدهم از این کارشکنی ها زیاد دید و دولت دوازدهم نیز به همین صورت اما آنچه که باید بدان امیدوار بود این است که دولت با اقداماتش، طراحان این سناریوی تازه را نیز ناامید خواهد کرد.

وی گفت: منتقدانی که نقد سازنده می کنند متوجه شده اند دولت از آنها استقبال کرده و خواهد کرد اما روی صحبت ما با اشخاصی است که انتقاداتشان بوی تخریب دولت و دلسرد کردن مردم می‌دهد از این رو وظیفه تمام اشخاصی که دل در گروی نظام دارند این است که مردم را آگاه کنند نه اینکه با ترویج دیدگاه‌های غلط برخی، ملت را گمراه نمایند.

انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ایدا ۰۰:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
    اخربه رای دیگری به روحانی نیاز ندارید بلکه برای شروع قرن ۱۵ شمسی موثر تر اینه که از حالا جا بندازیم بله پشیمانیم و لی در قرن اینده سال ۱۴۰۰ شمسی که مومیایی جناب خلخالی هم کاندیدا شده به شخص x رای بدهیم تا حلخالی پیروز نشودبله این به سیاست نزدیکتر است واسلام