چرا مختاباد اظهارات خودش را تکذیب می‌کند +صوت مصاحبه

عبدالحسین مختاباد عضو شورای شهر تهران در حالی اظهارات خود درباره ترافیک تهران را در جلسه علنی امروز شورا تکذیب کرده است که صوت وی، صحت خبر مشرق را تایید می کند.

به گزارش تهران نیوز ، چندی پیش عبدالحسین مختاباد عضو شورای شهر تهران در گفتگویی در رابطه با اتهامات مطرح شده از سوی حافظی عضو دیگر این شورا مبنی بر ساختگی بودن ترافیک تهران و دخالت شهرداری در عزل و نصب رئیس پلیس راهور تهران، در گفتگویی نظر خود را اینگونه ابراز کرد:
«طبیعی است که سومدیرت از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی بوده و کسی دیگر مسئول ترافیک نیست. شهرداری که مسئول ترافیک شهر تهران نیست. معمولا در چند مقطع سال مانند هفته اول بازگشایی مدارس، شب های عید ترافیک سنگین همیشه بوده است و مدیریت صورت گرفته در سال جاری مناسب بود و توانست ترافیک را کنترل کند.»
 با گذشت چند روز از این گفتگو که با خبرنگار روزنامه صبح نو انجام شده است، امروز در جلسه علنی شورای شهر تهران، ایشان در نطق خود اظهار داشتند که گفتگوی مورد نظر تحریف شده است. این تکذیب آقای نماینده به سرعت مورد استقبال رسانه های دولتی (از جمله خبرگزاری دولتی ایرنا) قرار گرفت؛ با این عنوان که "وکیل شهرداری نیستم!".
 چرا آقای مختاباد اظهارات خودش را تکذیب می کند؟ +صوت مصاحبه
شتاب‌زدگی و عدم هماهنگی جریان رسانه‌ای که عضو شورای شهر تهران را تحت فشار قرار داده‌ است موجب شد تا اینگونه ریشه‌های این خبرسازی آشکار شود. در حالی که خبرگزاری دولت مصاحبه مذکور را به مشرق نسبت داده است که رحمت الله حافظی نماینده پرحاشیه این روزهای شورای شهر، در توئیتر خود آن را به رسانه‌های «تحت امر قالیباف» نسبت داده است! (تصویر زیر)
چرا آقای مختاباد اظهارات خودش را تکذیب می کند؟ +صوت مصاحبه
البته این سراسیمگی در رسانه‌ها و دیگر کانال‌های جریانی که چندماهی است تخریب مدیریت شهری را در دستور کار قرار داده‌اند، قابل توجه بوده است.
چرا آقای مختاباد اظهارات خودش را تکذیب می کند +صوت مصاحبه
نکته قابل تأمل در جریان این اظهارات جناب مختاباد و این تکذیب با تاخیر این است که ایشان در مصاحبه خود (که صوت آن در انتهای همین خبر قرار داده شده است) اتفاقا تنها از آقای حافظی خواسته است اگر مدارکی درباره دخالت شهرداری در ترافیک تهران دارد ارائه دهد. ضمن اینکه مختاباد به درستی اشاره کرده است که مسئول ترافیک تهران شهرداری نیست و پلیس راهور در این زمینه مسئولیت دارد. به نظر می‌رسد فشارهای وارده از داخل شورای شهر و همچنین گروه‌های فشار بیرونی به حدی بوده است که ایشان پس از سه روز، وادار به ارائه توضیحات درباره اظهارات منطقی خود شده‌اند. هرچند ایشان تاکید کرده‌اند که «وکیل شهرداری تهران» نیستند، (که قطعا جز این هم نیست)؛ اما جریان خاص مورد نظر تا تبدیل کردن برخی نمایندگان شورای شهر به «وکیل الدوله» از پا نخواهد نشست.
 در ادامه صوت گفتگو با عبدالحسین مختاباد را می‌شنوید...
  انتهای متن/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =