۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
مدافع استقلال نقره داغ شد

زکی‌پور نتوانست در یک میدان بزرگ بین المللی وظایف محوله را به خوبی انجام بدهد. شاید حالا این بازیکن جوان باید یاد بگیرد به جای ماجراجویی‌های حاشیه‌ای دنبال مسایل فنی فوتبال باشد .

به گزارش تهران نیوز؛ در شبی که استقلال می‌توانست بازنده نبرد مهم با الاهلی امارات نباشد، میلاد زکی پور در آخرین دقیقه نیمه اول مرتکب یک اشتباه مرگبار شد و گل اول حریف را پایه‌گذاری کرد.

جالب است که بعد از مسابقه، مهاجم سنگالی الاهلی مدعی شده گل اول را او به ثمر نرسانده و زمانی به صحنه رسیده که توپ از خط دروازه عبور کرده بود. به این ترتیب شاید حتی بتوان گل اول الاهلی را به نام خود زکی‌پور ثبت کرد.

این بازیکن که ابتدای فصل از نفت تهران به استقلال آمد، بعد از آزمون و خطاهای فراوان علیرضا منصوریان در مورد سمت چپ خط دفاعی، سرانجام به نفراتی مثل یعقوب کریمی، میثم مجیدی و هرایر مگویان ترجیح داده شد و حالا چند هفته‌ای هست که در ترکیب اصلی استقلال به میدان می‌رود.

بعد از دربی تهران، زکی‌پور جزو بازیکنانی بود که زیاد اسم‌شان به گوش رسید. او که در محل تلاقی قدرت هجومی پرسپولیس یعنی هافبک راست به بازی رفته بود، از نمایش خودش رضایت کامل داشت و حتی بعد از مسابقه کری‌هایی هم برای رامین رضاییان خواهند. همین مساله هم بود که باعث شد رامین رضاییان بعد از پایان بازی پرسپولیس و سپاهان در تونل ورزشگاه آزادی به انتقاد از این بازیکن و حتی منصوریان بپردازد.

به هر حال بخشی از نتایج آن کشمکش بیهوده، دوشنبه‌شب آشکار شد و زکی‌پور نتوانست در یک میدان بزرگ بین المللی وظایف محوله را به خوبی انجام بدهد. شاید حالا این بازیکن جوان باید یاد بگیرد به جای ماجراجویی‌های حاشیه‌ای دنبال مسایل فنی فوتبالباشد و در آغاز راه طولانی پیش رو، فقط روی اتفاقات داخل زمین تمرکز کند.

جالب است که هم‌پستی مشهورتر او یعنی یعقوب کریمی هم در طول یک سال گذشته همین اشتباه را مرتکب شد و تاوانش را داد. او آنقدر در کری‌خوانی برای پرسپولیسی‌ها غرق شد که حتی صدای هواداران استقلال هم درآمد.

نتیجه آن رویکرد، نیمکت‌نشینی پشت خط یک بازیکن جوان بود. حالا زکی‌پور حساب کند و ببیند با خودش چند چند است؟

منبع: افکارنیوز

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =