۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۸:۲۳
پايگاه خبري تحليلي آفتاب ري : قوی‌ترین مرد پارالمپیک گفت: برایم کسب مدال طلای پارالمپیک و شکستن رکورد مهم بود که محقق شد.

سیامند رحمان پس از کسب مدال طلا و شکستن رکورد پارالمپیک 2012 لندن اظهار داشت: می‌خواستم وزنه 310 را بزنم، اما چون وزنه‌بردار کره‌ای به رای داوران اعتراض کرده بود بدن من هم سرد شد و نتوانستم روی تخته بیاییم.

 وی در مورد مهار وزنه 310 کیلویی گفت: چندین بار وزنه 310 کیلویی را بالای سر برده‌ام؛ خدا را شکر که مدال طلا را کسب کردم و توانستم رکوردشکنی کنم. تجربه اولم برای حضور در پارالمپیک بود و از اینکه توانستم در چنین مسابقاتی طلا کسب کنم و رکوردشکنی کنم خوشحالم.

 قوی‌ترین مرد پارالمپیک گفت: از تماشاگران هم تشکر می‌کنم که مرا حمایت کردند و خوشحالم که توانستم با عملکردم جواب حمایت‌های آنها را بدهم.

سیامند رحمان خاطرنشان کرد: وزنه 310 کیلویی برای من بسیار سبک است، اما اعتراض وزنه‌بردار کره‌ای و وقفه‌ای که ایجاد کرد بدنم را سرد کرد و نتوانستم بازهم روی تخته بیایم، اما مهم کسب مدال طلا و شکستن رکورد پارالمپیک بود که محقق شد.

وی ادامه داد: خوشحالم که با مدال طلای من تیم ملی وزنه‌برداری ایران برای نخستین بار قهرمان پارالمپیک شد. از رواسی و آستارکی، مربیانم هم تشکر می‌کنم، هرچند که می‌دانم از عملکردم راضی نیستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =