۲۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۶
مدعی خدایی در پردیس دستگیر شد

فرمانده سپاه پردیس از دستگیری فردی با ادعای خدایی و پیامبری در شهرستان پردیس خبر داد که با توزیع شب نامه و معرفی کتاب به دنبال جذب مریدان بیشتر بوده است.

به گزارش تهران نیوز ، حمیدرضا توسلی‌‌پور عصر امروز در جمع خبرنگاران در ارتباط با دستگیری فردی با ادعای خدایی و پیامبری، به خبرنگاران اظهار داشت: معاونت اطلاعات سپاه از گذشته فعالیت‌هایی را در ارتباط با کشف فرقه‌های نوظهور و افراد مرید پرور را در دستور کار خود داشته است.

وی گفت: افراد متفاوتی در این ارتباط شناسایی شده‌اند که در نهایت پس از اقدامات اطلاعاتی در هفته گذشته فردی با ادعای خدایی و پیامبری با اخذ دستور مقام قضایی، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی ‌ابن موسی الرضا علیه‌السلام شهرستان پردیس افزود: فرد دستگیر شده تا اتمام مراحل بازپرسی و صدور دستور قضایی در زندان به‌سر می‌برد.

وی با اشاره به این‌که فرد مذکور ۳۷ سال سن دارد، بیان داشت: این افراد در نظر دارند اسلام را در حوزه‌های متفاوت تحت چالش قرار داده و افکار افراد مختلف و خصوصاً دانش‌آموزان را به انحراف بکشند.

توسلی اضافه کرد: عوامل اطلاعات سپاه و سربازان گمنام امام زمان (عج) پیگیری و کشف این دست موضوعات و افراد را در دستور کار خود قرار داده و با این افراد برخوردی قاطع دارند.

وی عنوان کرد: متهم با پخش شب‌نامه و معرفی کتب مختلف به‌دنبال جذب دانش‌آموزان و مریدهای جوان بوده است.

فرمانده سپاه شهرستان پردیس همچنین از کشف امکانات و سناریوهای متفاوت در محل دستگیری وی خبر داد و گفت: وی در صدد اغفال و جذب نیرو ب‌عنوان مرید بوده و با کشف امکانات و سناریوهای مختلف از محل اختفای او مشخص شد مسیرش از قبل تعیین شده بوده است.

وی در ادامه افزود: از شهروندان تقاضا می‌کنیم در صورتی که با این موضوعات مواجه شده و یا از این دست فعالیت‌ها مطلع شدند مراتب را با شماره تلفن ۱۱۴ معاونت اطلاعات سپاه تماس گرفته و موضوعات را مطرح کنند.

توسلی اظهار داشت: فرد مذکور مدت زیادی مواد مخدر و روانگردان استفاده می‌کرد که زمان دستگیری عنوان داشت مدت هشت ماه از آخرین استفاده‌اش می‌گذرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی ‌ابن موسی الرضا علیه‌السلام شهرستان پردیس تصریح کرد: این فرد برای مشخص شدن وضعیت سلامت روحی و جسمی به پزشکی قانونی معرفی شده و در حال حاضر منتظر پاسخ این مقام متخصص هستیم.

منبع: پردیس خبر انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =