۲۲ مهر ۱۳۹۳ - ۰۹:۰۷

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رقابت‌های سیاسی امروز نباید به تضعیف انسجام ملی جامعه منجر شود بلکه باید در راستای تقویت انسجام و اتحاد ملی باشد.

به گزارش آفتاب ری؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص نشست هم‌اندیشی اصولگرایان گفت: امروز کشور ما نیازمند وحدت است؛ چه در سطح ملی و چه در سطح جهانی. امروز توطئه‌های بسیار زیادی برای تفرقه، اختلاف‌افکنی، درگیری و کشمکش در جهان اسلام و در داخل کشور ما به‌وجود آمده است.
وی افزود: جلسات وحدتی که اصولگرایان و اصلاح‌طلبان تشکیل می‌دهند، باید در جهت وحدت ملی باشد و به‌گونه‌ای باشد که وحدت جامعه ما حفظ شود. ما امروز با تهدیدات جدی در سطح جهان اسلام مواجه هستیم و همان‌طور که در زمان انقلاب و جنگ همه با هم بودیم، در شرایط فعلی نیز باید کنار یکدیگر باشیم. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص آرایش سیاسی احزاب و برخی از چهره‌ها برای حضور در انتخابات مجلس اظهار داشت: وضعیت جامعه و بین‌المللی ما تغییر کرده است و رقابت‌های سیاسی در این وضعیت نباید مانند گذشته باشد. رقابت‌های سیاسی که در گذشته به‌وجود آمد در شرایطی بود که ما در وضعیت عدم تهدید به سر می‌بردیم؛ در حالی که امروز با تهدیدات جدی مواجه هستیم. به گزارش تسنیم محسن رضایی تأکید کرد: رقابت‌های سیاسی امروز نباید به تضعیف انسجام ملی جامعه منجر شود بلکه باید در راستای تقویت انسجام و اتحاد ملی باشد.  

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =