به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از پردیس ایرج بیگدلو صبح امروز در جمع شماری از مردم و مسئولان شهرستان پردیس اظهار داشت: پردیس با مصوبه هیئت دولت و پیگیری‏های استانداری تهران، به تازگی به شهرستانی مستقل از شهرستان تهران تبدیل شد.

وی ادامه داد: حال باید با کمک یکدیگر در راستای ساختن شالوده این شهرستان نوپا تلاش کرد تا این خطه به مرتبه و جایگاهی والا دست یابد.

بیگدلو ضمن تقدیر و تشکر از دولت برای ارتقای بخش مرکزی تهران به شهرستان پردیس اظهار داشت: امیدواریم در پایان خدمت خود لبخند رضایت را بر لبان رهبر فرزانه انقلاب و مردم بنشانیم.

فرماندار شهرستان پردیس با اشاره به سخنی از رئیس جمهوری مبنی بر اینکه «تمام این‏ها تحقق پیدا خواهد کرد در صورتی که دست به دست هم دهیم و یکدیگر را یاری کنیم»، افزود: کار بسیار سنگینی در پیش‏روی امر خدمات‏‌رسانی در پردیس وجود دارد.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی که در پایان سال قرار داریم، با توجه به وضع اعتبارات باید دشواری‏ها را به خوبی پشت سر بگذاریم.

بیگدلو با آرزوی دعای خیر برای موفقیت مردم و مسئولان، نسبت به یاری مسئولان و مردم برای ساخت پایه‏‌ای استوار در این شهرستان اظهار امیدواری کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =