اقتدار ملارد – مراسم یادواره شهدای شهرستان ملارد با حضور سردار علی فضلی برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از اقتدارملارد؛ مراسم یادواره شهدای شهرستان ملارد با حضورمسئولین شهرستان در مسجد جامع خامس آل عبای شهر ملارد با حضور پر شور مردم انقلابی و شهید پرور این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم حاج علی فضلی با بیان اینکه فتح خرمشهر فتح خاک نیست بلکه فتح ارزشهای اسلامی است ، به واکاوی  مقام والای شهدا در ابعاد گوناگون و در عرصه هشت سال دفاع مقدس پرداخت .

وی با بیان نقش بی بدیل سردار رشید اسلام حاج ید الله کلهر و مجاهدت های دیگر رزمندگان یادگار هشت سال دفاع مقدس ملارد مجاهدت این غیور مردان بر علیه مستکبرین به ویژه آمریکای جنایتکار را همانگونه پدر معنوی شهرستان مرحوم حاج آقا ثمری بیان داشتند “مجاهدت از برجستگی های زرمندگان ملارد در دوران دفاع مقدس بوده است ” برشمرد .

سردار حاج علی فضلی با بیان موقعیت جغرافیای مناطق عملیاتی در عملیات بیت المقدس دقایقی رزمندگان یادگار را در حال و هوای آن روزهای نبرد آشنا کرد.

وی با بیان خاطره ای از روزهای اول محرم در جبهه های نبرد حق علیه باطل به سادگی و معنویت ایام محرم در جبهه های حق علیه باطل اشاره داشت .

باز خوانی خاطرات عملیات دفاع مقدس توسط یادگار دوران دفاع مقدس از زبان حاج علی فضلی همراه با مراسم سینه زنی و پرده خوانی از دیگر بخشهایی این یادواره شهدای شهرستانی بود که هرساله همزمان با روز اول دهه محرم در جهت تجلیل از مقام شامخ شهدا برگزار می شود .

گزارش تصویری این مراسم به شرح زیر است .

1malard1-300x225 3malard1-300x210 7malard1-289x300 9malard1-300x152 13malard1-225x300

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =