مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران تاکید کرد: اکنون برخی از عوامل خود فروخته در داخل کشور باید فهمیده باشند که تحت هیچ شرایطی مردم عوامل این فتنه بزرگ را نخواهند بخشید و تا ابد از خیانت بزرگ ایشان نخواهند گذشت.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از دانشجوخبر؛ 9 دی یعنی مردم به عنوان صاحبان اصلی این نظام و کشورهر کجا احساس کنند،افرادی قصد ضربه زدن به مقدسات و آرمانهای انقلاب آن ها را دارند با حرکتی خروشان همچون سیل همه موانع مسیر پیشرفت کشور را از میان بر خواهند داشت.

پایگاه دانشجو خبر به مناسبت فرا رسیدن 9 دی مصاحبه کوتاهی با مجید درویشی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران انجام داده که متن این گفتگو بدین شرح است

*تعبیر شما از حماسه 9 دی چیست؟

9دی سال 88 به تعبیر مقام معظم رهبری نمادی از بصیرت ، دشمن شناسی و حضور در عرصه مجاهدانه توسط مردم مسلمان ایران است ، و به واسطه همین حضور به موقع و بصیرت مردم همیشه در صحنه ایران، این روز در تاریخ ماندگار شد .این حماسه مردمی در آن روزگار حجت را بر تمام مسئولین و سازمان ها تمام کرد.چرا که با این حرکت مردم نشان دادندکه چه جهتی را دنبال می کنند و به تمام مسئولین و برخی از خواص بی بصیرت آن دوران یادآوری کردند که راه انقلاب چیست و باید در چه مسیری قدم بردارند.

9 دی نشان داد که مردم به عنوان صاحبان اصلی این نظام و کشور هر کجا احساس کنند که افرادی قصد ضربه زدن به مقدسات و آرمانهای انقلاب آن ها را دارند با حرکتی خروشان همچون سیل همه موانع مسیر پیشرفت کشور را از میان بر خواهند داشت.

*جایگاه مردم درحماسه 9 دی را چگونه می بینید

در فضای غبارآلود فتنه که برخی مرعوب فتنه انگیزی آمریکا و غرب شده بودند و برخی نیز فرش قرمز برای این مستبدان و مستکبرین پهن کرده بودند ، باز این تکیه گاه همیشگی نظام یعنی مردم بودند که برای تعیین سرنوشت خود و انقلاب وارد میدان شدند و ثابت کردند که مردم ایران تحت هیچ شرایطی حتی در مواقع بحران و فشارهای اقتصادی و ......، دست از نظام و رهبری نکشیده و به هیچ فردیا گروهی اجازه نخواهند داد خون هزاران شهید که در این راه ریخته شده است را پایمال کنند.

*فضای آن روز های جامعه تا رسیدن به واقعه ی 9 دی را چگونه ارزیابی می کنید

اکنون که 5 سال از فتنه شوم و کاملا آمریکایی - صهیونیستی 88 می­گذرد یقینا مردم ایران خیانت ها و خباثت هایی که در حق مردم شد را فراموش نکرده اند. اینکه خرداد سال 88 به واسطه حضور بیش از 80درصد مردم ایران می توانست به عنوان یک حماسه و پایه ای برای تثبیت بیش از پیش نظام اسلامی تلقی گردد و ظرفیت های زیادی را برای کشور عزیزمان ایجاد نماید ، چگونه عده ای مزدور و وطن فروش با ادعای دروغین تقلب کام مردم ایران را تلخ کرده و دشمنان نظام و ایران را خوشحال نمودند.

مردم ایران نماز جمعه 29 خرداد سال88 و بیانات مقام معظم رهبری در نماز جمعه تهران و فصل الخطاب ایشان در خصوص مسائل بوجود آمده را فراموش نکرده اند ، زمانی که اکثر مردم بعد از بیانات ایشان خیابانها را ترک و به نظام اعتماد کردند اما عده ای مزدور آشوبگر درست فردای آنروز آن فجایع را در خیابان های تهران بوجود آوردند.

مردم ایران روز قدس سال 88 و شعار های نه غزه نه لبنان و سایر شعارهای هنجارشکن را فراموش نمی کنند که در ماه مبارک رمضان در میان مردم روزه دار ایران ، با اظهار به روزه خواری به کف و سوت زدن پرداختند.

مردم ایران حادثه 16آذر سال 88 را فراموش نخواهند کرد ؛ آنجا که به عکس پیر و مراد مردم ایران توهین شد و فضای دانشگاه را با حضور عوامل شرور و آشوبگر به صحنه اغتشاش تبدیل کردند.

مردم ایران هرگز روز عاشورای سال 88 را فراموش نمی کنند، آنجا که در تکرار تاریخ دوباره یزیدیان زمان بالای سر حسین (علیه السلام) به شادی و پایکوبی پرداختند. نظام و ملت در این مدت با این عوامل فتنه به جهت کنار رفتن پرده ها و رو شدن دست این عوامل خود فروخته مدارا کرد. اما عاشورا و امام حسین خط قرمز هر انسان آزاده ای است و بعد از هتک حرمت روز عاشورا مردم ایران دیگر صبرشان تمام و با حضور میلیونی خود تکلیف همه را معلوم کردند.

اینها همه در صورتی اتفاقی افتاد که این اتفاقات نه تنها از سوی سران فتنه محکوم نشد بلکه از سوی ایشان هتاکان به عاشورای امام حسین، یعنی کسانیکه در روز عاشورا به هیات ها حمله کردند و خیمه ها را سوزاندند و به رقص و پایکوبی پرداختند بعنوان مردم خداجو خوانده شدند.

بعد از این همه جفا به دین و نظام و انقلاب مردم ایران روز 9دی  بر اساس وظیفه دینی خود به میدان آمدند و نشان دادند برای این نظام و مقدسات خود از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد .

*فضای امروز جامعه در قبال فتنه 88 و حماسه 9 دی را چگونه می بینید

اکنون برخی از عوامل خود فروخته در داخل کشور باید فهمیده باشند که تحت هیچ شرایطی مردم عوامل این فتنه بزرگ را نخواهند بخشید و تا ابد از خیانت بزرگ ایشان نخواهند گذشت.

متاسفانه اخیرا در فضای دانشگاه ها شاهد برخی فعالیت های عقبه این فتنه گران در عناوین مختلف هستیم که متاسفانه سعی بر آن دارند که دوباره فضای دانشگاه را به باشگاه خزبی خود تبدیل کرده و از شور و هیجان جوانان سوء استفاده نمایند. متاسفانه امروز در صورتی از ورود و سخنرانی نیروهای ارزشی در دانشگاه ها جلوگیری می شود که حضور برخی از عوامل خود فروخته و شیفته غرب و از عوامل فتنه اسراییلی 88 در دانشگاه ها آزاد شده؛ متاسفانه امروز برخی از چهره های ارزشی و دلسوز و سینه سوخته نظام در صورتی ورودشان به دانشگاهها ممنوع شده که برخی عوامل خود فروخته همچون شیرزاد و برخی فرزندان خواص که در فتنه 88 از هیچ کوششی برای ضربه زدن به نظام دریغ نکردند. آزادانه دستاوردهای سالیان سال فرزندان این ملت را به سخره گرفته و اب در اسیاب دشمن می ریزند..

امروز عوامل فتنه گر و معاند که عناد ایشان برای همه ثابت شده است تحت عنوان آزادی بیان در دانشگاه ها (تحت شرایط امنیتی ویژه) در مجالس به اصطلاح علمی تهمت های ناروایی را به صورت یکطرفه به نظام میزنند بدون اینکه اجازه بدهند که گروه مخالف پاسخ آنها را بدهد. آیا این واقعا معنی آزادی بیان است یا اینکه سو استفاده از فضای پاک دانشگاه به نفع منافع حزبی و شخصی؟

*بحث امروز جامعه دانشجویی در حماسه 9 دی را چه می دانید

بنده حقیر ضمن گرامیداشت فرارسیدن روز حماسی 9دی دغدغه امروز جامعه دانشگاه در قبال حماسه 9 دی را می توانم اینگونه بیان کنم: دانشگاه ملک شخصی یک فرد یا گروهی نبوده و یقینا ما فرزندان انقلاب و سربازان رهبری هرگز اجازه نخواهیم داد این فضا در دانشگاه ها گسترش یابد و با تمام کارشکنی ها و هنجارشکنی هایی که در سطح دانشگاه ها می شود، مطمئناً پای این نظام و انقلاب ایستاده ایم و اجازه نخواهیم داد فضای مقدس و علمی دانشگاه جولانگاه یک عده مزدور و وطن فروش شود.

رسالت بسیج دانشجویی در روشنگری و تبیین این فضا برای دانشجویان و سایر اقشار جامعه بسیار سنگین تر از گذشته بوده و به یاری خداوند متعال و کمک همه دغدغه مندان این نظام و رهبری نخواهیم گذاشت دانشگاه بار دیگر جولانگاه فتنه گران و مزدوران غرب گردد و این در تمام مناسبات و فعالیت های بسیج دانشجویی به عنوان خط قرمز اصلی مطرح و برای تحقق آن از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =