مرفهین بی درد نقشی در مبنای اسلام ناب و دفاع از مظلومان ندارند/ دشمنان اسلام این روزها مروج اسلام سکولار و متحجر شده‌اند

سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا(ع) استان تهران اظهار داشت: دفاع از مظلوم مبنای اسلام ناب است و کسانی که امام آن ها را به عنوان مرفهین بی درد بیان می کرد نقشی در آن امر مهم ندارند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی راه مبین، سردار علی نصیری فرمانده سپاه حضرت سید الشهدا(ع) استان تهران با حضور در جمع تشییع کنندگان شهید سید یحیی سیدی که پیکر مطهرش پس از ۳۱ سال به خانواده‌‍‌اش بازگشت، اظهار داشت: شهیدان همه تعلقات دنیایی را پشت سر گذاشتند اما نسل امروز نیز در مسیر شهدای دفاع مقدس حرکت می کند و چیزی از آن بزرگمردان تاریخ کم ندارد که نمونه بارز آن شهدای مدافع حرم هستند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: چیزی که نسل جوان باید بداند آن است که تفکری که امام ارائه داد و منشأ تغییر و تحول در جهان شد اساسا با خواسته های دشمن در تضاد است. تفکر امام  و تفکر انقلاب، انقلابی بودن است که بعد از ۳۶ سال این روزها زیاد در بحث مبارک رهبر عزیز انقلاب تکرار می شود که برای یاد آوری به من و شما است.

وی گفت: تفکر امام چیست که دشمن انقدر به آن حساس بوده و۳۶ سال دشمن را رها نکرده است. اولین چیزی که در تفکر امام معنا دارد و حضرت آقا در فرمایشاتشان در ۱۴ خرداد امسال بیان فرمودند این بود که تفکر امام اسلام ناب را مبنای خودش قرار داده و اسلام ناب در مقابل اسلام امریکایی است که خود اسلام تحجر و اسلام سکولار را به همراه دارد.

سردار نصیری تصریح کرد: دفاع از مظلوم مبنای اسلام ناب است و کسانی که امام آن ها را به عنوان مرفهین بی درد بیان می کرد نقشی در آن امر مهم ندارند. اسلامی که به منظور زمینه سازی برای حضرت حجت برنامه ریزی شده است که این اسلام واقعی است. اسلامی که هیچ مشروعیتی برای اسرائیل قائل نیست. اسلامی که فقط مبنای حرکت آن تبدیل حکومت شاهنشاهی به اسلامی نیست  و زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر است اما تمام ظرفیت هایی که دشمن به کار گیری کرده برای این است که چنین اسلامی وجود نداشته باشد .

وداع با پیکر شهید سیدی

وی بیان داشت: دشمنان خودشان مروج اسلام سکولار بوده و به دنبال اسلام تحجر هستند، آنها امروز اسلام تحجر را همراهی و هدایت کرده و تمام قد از آن دفاع می کنند و آن را اسلام  واقعی می دانند. در صورتیکه آن اسلام مد نظر آن ها جعلی است  اما اسلام امام و اسلامی که حرکت آن به سوی تعالی است را نمی توانند قبول کنند چون مخالف سیاست های آن هاست.

نصیری گفت: ۳۶سال است همگی داریم حرکت های دشمن را می بینیم. شهید سید یحیی سیدی که امروز شما می بینید عزیز شهیدی است که در مقطع دهه اول انقلاب احساس تکلیف و وظیفه کرد و پاسداری از انقلاب را برای خود وظیفه دانست. دشمن از رویایی که در ده سال اول انقلاب با ما داشت، متوجه شد تفکر امام در نسل امام نهادینه شده و مردم به آن ایمان دارند و مجروح می شوند اسیر می شوند تحریم می شوند ولی زیر بار ذلت نمی روند و عزت مبنای حرکت آنان است.

وی افزود: اسلام مد نظر امام،عاشورایی است و هنوز منشا تحول است وآنان می دانند تفکر امام تا وقتی در این کشور هست این کشور آسیب نمی بیند. برنامه اصلی دشمن این بود که انقلاب ایران نهادینه و ثابت نشود که امروز به برکت همین شهدا، انقلاب از مرزهای ایران صادر شده و امروز دفاع مقدس یک مبنای حرکت شده است.

سردار نصیری در مراسم وداع با پیکر شهید سیدی

وی با اشاره به اهمیت تفکر انقلابی گفت: آن چه که بسیار مهم می‌باشد این است دشمن درست متوجه شد که این تفکری که امروز صادر شده اگر باقی بماند نسل بعدی انقلاب هم این تفکر را سرلوحه خود قرار می دهد و از این طریق آسیب برای آن ها جدی است. امروز آن چه را که دشمن هدف گذاری کرده است این است که تفکر امام به نسل امروز منتقل نشود و نسل امروز ما مثل نسل گذشته فکر نکند برای همین نوع تحریم امروز ه تغییر کرده است .

نصیری تصریح کرد:  شما مدتی از لسان مبارک رهبر انقلاب کلمه "تهدید فرهنگی" را شنیدید. حال این به چه معنی است؟ جنس این تهدید چیست؟ در واقع تهدید فرهنگی جابجا کردن باورهاست. جابجا کردن فکر است  و گرفتن آن تفکر از اسلام ناب و جایگزینی کردن آن با چیزی که دارای جاذبه جعلی برای نسل امروز است. چون نسل امروز امام را ندیده و انقلاب و قبل آن را ندیده است برای همین است در فرمایشات حضرت آقا اکثراً برای نسل کنونی سرگذشتی از نسل گذشته را بیان می کند و می فرماید انقلاب امام، امروز در معرض تهدید است چون اگر نسل امروز از انقلاب پاسداری نکند انقلاب به سمت استحاله می رود و تغییر ماهیت می رود. به همین دلیل است که رهبر امروز معیارهای انقلابی بودن را بیان می کند.

وی در پایان اظهار داشت: دشمن دروغ می گوید و چهره خود را به صورت زیبا نقاشی کرده است و در پشت این چهره زیبا یک چهره بسیار زشت و ناپسند دارد اما به برکت وجود مردم بصیر و رهبر عزیزمان این اتفاق نخواهد افتاد که اسلام دچار استحاله شود و ما باید مواظبت کنیم . ما نباید مسیر درست انقلاب که توسط امام خمینی ریل گذاری شده است را فراموش کنیم  و من به شما مردم محله دهشاد بالا رجعت این شهید، که پس از ۳۱ سال تفحص شده است را تبریک می گویم

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =