مرکز دارالشفای حضرت ولیعصر(عج) واقع در روستای قشلاق اول داودآباد با حضور فر ماندار شهرستان قرچک افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ ; مرکز دارالشفای حضرت ولیعصر(عج) روستای قشلاق اول با حضور علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه، بهنام جهانی بخشدار مرکزی، امیر حاجیلو دهیار روستای قشلاق اول و اعضای شورای اسلامی این روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان قرچک در حاشیه افتتاح این دارالشفا به ضرورت وجود مراکز درمانی در سطح روستاها اشاره کرد و اظهار داشت: با توسعه و ایجاد درمانگاه در سطح روستاها می‌توان سطح سلامتی و بهداشت را در این مناطق افزایش داد.

علی صادقی افزود: عدم وجود مراکز درمانی در برخی از روستاها سبب می‌شد تا روستاییان با مشکلات بسیاری مواجه شوند و در بسیاری از موارد برای درمان بیماری خود به شهرها مراجعه می کردند که بحمدالله با افتتاح این مرکز مشکل روستاییان تا حدودی مرتفع خواهد شد.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح این مرکز، توسعه مراکز درمانی در روستاهای این شهرستان را ضروری دانست.

گفتنی است در این مرکز که به مساحت ۱۸۰ مترمربع و با مساعدت دهیاری و شورای اسلامی روستای قشلاق اول داودآباد ساخته شده است، خدماتی از قبیل اطفال، داخلی، پوست، اعصاب، جراحی سرپایی، دیابت، زنان و مامایی، دندانپزشکی، نوار قلب، ترک اعتیاد، حجامت، تزریقات و خدمات دارویی به بیماران ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =