کارشناس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس، از برگزاری سمیناری به منظور شناساندن مرکز رشد فیروزکوه به شرکت‏های دانش‏بنیان خبر داد.

داود ابراهیمی  اظهار داشت: این سمینار یک‌روزه از ساعت 9 تا 12 روز دوشنبه این هفته در محل سالن آمفی‏تئاتر شهید آوینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار می‏شود.

کارشناس مرکز رشد فناوری نخبگان پارک فناوری پردیس گفت: در این سمینار با حضور شرکت‏های مستقر در شهرک‏های صنعتی فیروزکوه که مجهز به فناوری‏‏های نوین و پیشرفته هستند، اساتید، دانشجویان و کارشناسان پارک فناوری پردیس، قابلیت‏های بالقوه مرکز رشد فیروزکوه شناسانده می‏شود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در این سمینار همچنین نحوه مراحل پذیرش و خدمات‏رسانی مرکز رشد اعلام شده و فراخوانی به منظور پذیرش طرح‏ها ارائه می‏شود؛ همچنین به افرادی که درصدد تأسیس شرکت‏های دانش‏بنیان هستند، آموزش داده می‏شوند.

مرکز رشد فناوری فیروزکوه بر اساس قرارداد شماره 12892/91 تاریخ 19 آذرماه 91 بین فرمانداری فیروزکوه، دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه و پارک فناوری پردیس در محل دانشگاه آزاد فیروزکوه تأسیس شده است.

حمایت و تشویق شرکت‏های جدید مبتنی بر فناوری، افزایش فرصت‏های شغلی برای متخصصان، بسترسازی برای تجاری‏سازی نتایج تحقیقات و ایجاد زمینه کارآفرینی، افزایش فرصت برای سرمایه‏گذاری و حمایت از نوآوری و خلاقیت متخصصان جوان، از جمله اهداف و ضرورت‏های ایجاد مراکز رشد است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =