مرکز زباله تقی‌آباد باید از منطقه ۱۸ خارج شود/ اجرای «پروژه ۷۶ متری» موجب خروج منطقه ۱۸ از بن‌بست می‌شود

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به مشکلاتی که مرکز زباله تقی‌آباد برای شهروندان ایجاد کرده است باید از منطقه ۱۸ خارج شود.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمقیم ناصحی در سیصد و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش عملکرد دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۸، اظهار داشت: منطقه ۱۸ با مشکلاتی مواجه است. این منطقه قبل از انقلاب در حریم بوده است و پس از انقلاب با توجه به مشکلاتی که دارد تبدیل به یک منطقه شهری شده است.

وی درباره مشکلات منطقه ۱۸ تهران، اظهار داشت: در حال حاضر باید با بررسی مشکلات منطقه کمک کنیم تا از بن‌بست خارج شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین ناصحی یادآور شد: پروژه ۷۶ متری یکی از پروژه‌های مهم در منطقه ۱۸ است که ۵۰ میلیارد تومان برای آن اعتبار اختصاص داده‌اند که اگر این پروژه ادامه پیدا کند و به نتیجه برسد در حقیقت این منطقه از بن‌بست خارج می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران به معضل پروژه راه‌آهن در این منطقه نیز اشاره کرد و گفت: مدیر راه‌آهن اخیراً به صحن شورای اسلامی شهر تهران ‌آمد و گزارشی را در این خصوص ارائه داد.

وی افزود: متأسفانه در این پروژه شاهد تجمع معتادین در قسمت راه‌آهن هستیم و مشکلات عدیده دیگری نیز برای شهروندان آن منطقه ایجاد شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین ناصحی گفت: علی‌رغم توافقی که با مدیران راه‌آهن صورت گرفته است ولی در این خصوص اقدام خاصی صورت نگرفته و باید مدیریت شهری با راه‌آهن به یک تفاهم برسد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره مرکز زباله تقی‌آباد در منطقه ۱۸، اظهار داشت: این مرکز نیز موجب آزار و اذیت شهروندان شده است و باید از محدوده شهری خارج شود.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =