به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری  از شرق استان تهران، حجت ‏الاسلام عبدالعلی استیری ظهر امروز در خطبه‏های نمازجمعه این هفته فیروزکوه که با حضور شمار زیادی از مردم در مسجد جامع این شهر اقامه شد، با اشاره به برخی اظهار نظرهایی که در امور مختلف در جامعه از سوی شخصیت‏ها و مسئولان صورت می‏گیرد، خواستار توجه بیشتر به نوع بیان این سخنان شد.

وی گفت: همه مدیران اجرایی، شخصیت‏های نظام اسلامی و مسئولان باید توجه داشته باشند که با عمل، رفتار، کردار و سخنان خود خدای نکرده به گونه‏ای شرایط را فراهم نیاورند که دشمن بتواند از موقعیت ایجاد شده سوء استفاده کند.

مسئولان درباره مسائل اساسی سنجیده سخن بگویند

امام جمعه فیروزکوه ادامه داد: مسئولان باید درباره مسائل اساسی که ایران اسلامی در زمان حاضر با آن مواجه است، بسیار سنجیده و سخته سخن بگویند و با حرف‏هایشان آب به آسیاب دشمن نریزند.

استیری با بیان اینکه ملت بزرگ ایران همواره در طول سالیان گذشته و به خصوص پس از پیروزی نظام شکوهمند اسلامی اتحاد و یکپارچگی خود را حفظ کرده است، بیان داشت: مردم و مسئولان باید بدانند که امروز هرگونه اختلاف، ایجاد تنش و بی‏بصیرتی تنها به اهداف والای نظام اسلامی ضربه می‏زند و اثر دیگری ندارد.

وی تصریح کرد: هر عمل یا سخنی که در برهه کنونی با توجه به شرایطی که جمهوری اسلامی ایران با آن مواجه است، به اتحاد ملت ایران و پشتیبانی از حکومت اسلامی ضربه بزند، به مصلحت نظام، جامعه و ملت نیست و باید جلوی آن گرفته شود.

بیداری اسلامی وحشت را به تن استکبار جهانی انداخته است

امام جمعه فیروزکوه همچنین با اشاره به اثرات ارزشمندی که انقلاب اسلامی در جهان اسلام و معادلات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و ... دنیای امروزی داشته است، اظهار داشت: شکی نیست که در برهه کنونی، بیداری اسلامی وحشت را به تن استکبار جهانی انداخته است.

استیری بیان کرد: امروز به مدد نفس مسیحایی حضرت امام خمینی(ره) و با درایت و تدبیر مقام معظم رهبری، بیداری اسلامی در بسیاری از کشورهای منطقه و جهان اسلام به راه افتاده است و روز به روز نیز مستحکم‏تر می‏شود.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی اگر بگوییم که استکبار جهانی به خوبی به علت هویدا شدن اثرات بیداری اسلامی به وحشت افتاده است، سخن گزافی نگفته‏ایم.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =