فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: مسئولان در هر پست و مقامی که باشند بایستی صادقانه به مردم خدمت کنند زیرا سرباز ولایت محسوب می شوند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، به نقل از قرچک آنلاین؛ رضا ریاحی صبح امروز در آیین تودیع حبیب الله ابراهیمی معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری که با حضور مدیران ادارات شهرستان برگزار شد، افزود: در نظام اسلامی هر چه مسئولیت بالاتر باشد، وظیفه خدمت رسانی نیز سنگین تر می شود به همین منظور باید تمام تلاش افراد مسئول بکار گرفته شود تا شاهد رضایتمندی مردم باشیم. وی از تلاشهای ابراهیمی در دوران تصدی وی در سمت معاونت سیاسی تقدیر و تشکر کرد و وی را نمونه یک مسئول خدمتگزار و سرباز ولایت عنوان کرد.  

Ryahi

این مسئول فعالیت در حوزه معاونت سیاسی – انتظامی فرمانداری را یکی از خطیرترین مسئولیت ها دانست و خدماتی که ابراهیمی در طول دوران تصدی خود ارائه داد را ستود.

وی از قرچک به عنوان شهرستانی با ظرفیت های بسیار یاد کرد و یادآور شد: مهمترین ظرفیت شهرستان قرچک نیز وجود مردمی ولایی، مذهبی و انقلابی است که دارای توقعاتی کم و انتظاراتی محدود هستند پس خدمت به آنان دارای اجری عظیم خواهد بود. معاون سیاسی- انتظامی فرماندار شهرستان قرچک نیز در مراسم تودیع خود گفت: خدمت در فرمانداری این شهرستان برای بنده یک توفیق بزرگ بود چرا که تجارب زیادی کسب شد و اگر موفقیتی هم به دست آمد به دلیل هماهنگی و دلسوزی کلیه مسئولان شهرستان به خصوص فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری و سایر مدیران ادارات بود.

Ryahi1

وی افزود: خدمت به مردم قرچک به خصوص خانواده شهدا و ایثارگران از توفیقاتی است که خداوند متعال به مسئولان قرچک عنایت کرده است و بنده نیز در طول فعالیتم در فرمانداری، شاهد این نوع خدمتگزاری صادقانه از جانب شخص فرماندار و سایر همکاران ایشان بودم.

در ادامه این مراسم همچنین حجت الاسلام مرتضائیان رئیس دادگستری شهرستان قرچک به نمایندگی از مدیران ادارات شهرستان قرچک از زحمات و تلاشهای حبیب الله ابراهیمی تقدیر و تشکر کرد. همچنین در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاسی از سوی فرماندار شهرستان قرچک، از تلاشهای معاون سیاسی- انتظامی فرمانداری تقدیر و تشکر شد. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =