مسئولان دولتی بدانند در سال ۹۸ جای هیچ‌گونه اشتباهی نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مسئولان دولتی باید بدانند در سال ۹۸ جای هیچ‌گونه اشتباهی نیست چراکه مردم با وجود همه مشکلات و گرفتاری‌ها این سال را به پایان رساندند اما توقع دارند بالاخره مسئولان از خود حرکتی نشان بدهند.

هدایت الله خادمی ، عضو کمیسیون انرژی و نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به مشکلات معیشتی جامعه اظهار داشت: متاسفانه مجموعه‌ای از ناکارآمدی‌ها را درون دولت مشاهده می‌کنیم که مردم را آزار می‌دهد و این موارد به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست. وی گفت: روزی خودرو گران می‌شود و روز دیگر کالای دیگر و آشفتگی بازار مردم را افسرده کرده است. عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بر همین اساس افزود: مسئولان دولتی باید بدانند در سال ۹۸ جای هیچ‌گونه اشتباهی نیست چراکه مردم با وجود همه مشکلات و گرفتاری‌ها این سال را به پایان رساندند اما توقع دارند بالاخره مسئولین از خود حرکتی نشان بدهند.

بیشتر بخوانید:

* فساد از سطوح مدیریتی باید برود

خادمی تصریح کرد: نباید همه چیز را به تحریم ربط داد؛ تحریم تنها بخش کوچکی از گرفتاری های کشور است اما متاسفانه آقایان دولتی همه ضعف های خود را پشت تحریم پنهان کرده اند. ما باید بدانیم که اگر فساد و نالایقی از سطوح مدیریتی برود بسیاری از مسائل قابل حل است و بر این موضوع اعتقاد داریم. عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: امیدوارم بالاخره دولت کند کنونی تبدیل به یک دولت چابک شود. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =