عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران گفت:مسئولین کشور در شرایط تحریم به نکات مهم رهبر انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت های درونی کشور توجه کنند چرا که راه درمان مشکلات در داخل کشور است.

مجتبی شاکری عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه خبری تهران نیوز، با اشاره به بیانیه مهم «گام دوم انقلاب» رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: منشور گام دوم یک بازخوانی جدی و مهم نسبت به راه طی شده انقلاب و آینده پیش رو بود، رهبری در بیانیه خود به حوادث گذشته اشاره فرمودند و در عین حال به عناصر کلیدی پیشرفت نیز اشاره فرمودند. وی افزود: درباره زمان صدور این بیانیه نیز باید یادآوری کرد در حالیکه دشمنان انقلاب مدام می گفتند مردم ایران چهل سالگی انقلاب را نخواهند دید یک حضور دشمن شکن در راهپیمایی 22 بهمن شاهد بودیم و علاوه بر این سران استکبار مایوس شدند و بلافاصله بیانیه راهگشای رهبری نشان داد انقلاب زنده و پویا است و برای ادامه مسیر آینده خود برنامه دارد.

بیشتر بخوانید:

مسئولان بیانیه گام دوم را مورد توجه قرار دهند

«گام دوم» بیانیه افق‌گشا و مسئولیت‌آفرین است

بیانیه گام دوم انقلاب خطاب به ملت ایران

عضو سابق شورای شهر تهران تاکید کرد: بیانیه رهبری در اصل انرژی عظیم مردم در راهیپیمایی 22 بهمن را تکمیل کرد و به نوعی به دشمنان انقلاب و نظام این پیام را ارسال کرد که حرکت مردم ادامه خواهد داشت. شاکری خاطرنشان کرد: بیانیه رهبر انقلاب نکات بسیار مهم و راهبردی در حوزه های مختلف مانند علم و پژوهش، اقتصاد مقاومتی، فرهنگ، سیاست خارجی و ... داشت و ضروری است مسئولان کشور فرازهای راهگشای این پیام تاریخی را نصب العین رفتارها و تصمیم گیری های سیاسی خود قرار دهند. وی در پایان گفت: لازم است مسئولین کشور در شرایط تحریم به نکات مهم رهبر انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت های درونی کشور توجه کنند چرا که راه درمان مشکلات در داخل کشور است و تاکیدات معظم له نشان می دهد اگر بخواهیم مشکلی را حل کنیم باید نگاهمان به استعدادهای موجود در کشور باشد. انتهای پیام/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =