جلسه شورای سازمان مدیریت پسماند شهرداری های ملارد و صفادشت با حضور معاون عمرانی استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری به نقل از وب سایت مدیریت پسماند شهرملارد  جلسه شورای سازمان مدیریت پسماند شهرداری های ملارد و صفادشت با حضور کریمی معاون عمرانی استانداری تهران ، صنائی مدیرکل دفتر شهری وشوراهای استانداری تهران و مسئولین شهری شهرستان های ملارد ، شهریار و قدس  در محل استانداری تهران برگزار شد.

در این جلسه کریمی ضمن تاکید بر توجه بیشتر برمسئله مدیریت پسماند این امر را جزو پراهمیت ترین مسائل شهری و زیست محیطی دانست . وی با اشاره به راهکارهای ازبین بردن اصولی پسماند های شهری از مسئولین حاضردرجلسه خواست تا به فکر ایده های بهتر و به روزتر باشند.

malard

بیات عضو شورای شهرملارد با اشاره به جمعيت صعودي شهرستان ملاردو توليد زباله هاي شهري ، اتخاذ تدابير لازم براي مديريت پسماندها را ضروري و آنرا يكي از وظايف شهرداري ها خوانده و تاكيد كرد : تفكيك زباله از مبداء مي تواند در بازيافت بيشتر و بهتر مواد و دفع اصولي آنها موثر باشد . وي آموزش و تشويق خانواده ها براي جداسازي زباله ها را در مبداء يكي از گام هاي اوليه در مديريت پسماندهاي شهري ذكر كرده و سرمايه گذاري و آموزش در مدارس را در كنترل اين معضل بهداشتي و اجتماعي موثر خواند .

جهانشاهی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری های ملارد و صفادشت با ارائه گزارشی ، آمادگی آن سازمان را برای پیشبرد اهداف جامع با استفاده از ایده های نو و اصولی را اعلام داشت.

درپایان این جلسه مصوب گردید محل دفن زباله و پسماند دهستان اختر آباد واقع در جنوب غربی شهرستان ملارد به سازمان مدیریت پسماند شهرداری های ملارد وصفادشت واگذار شود.

انتهای پیام/ش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =