مسلح شدن کودکان در کره شمالی برای جنگ با آمریکا + تصاویر

مقامات کره شمالی اعلام کردند که کودکان این کشور نیز درصورت نیاز برای مبارزه با آمریکا سلاح در دست خواهند گرفت.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از نیوزویک، طبق گفته‌های رهبران سازمان‌های جوانان کره شمالی کودکان این کشور برای دفاع از سرزمین مادری خود در برابر آمریکا دست به سلاح خواهند برد.

در جلسه مشترک میان اتحادیه کودکان کره در پیونگ یانگ مقامات لیگ‌های جوانان و اعضای این اتحادیه برای مبارزه جوانان کره‌ای در مقابل آمریکا درصورت نیاز به مقابله نظامی اعلام آمادگی کردند.

خبرگزاری رسمی کره شمالی دراین باره گفت: جوانان سلاح در دست خواهند گرفت و در جنگ انتقام شرکت خواهند کرد تا شهامت دختران و پسران واقعی این سرزمین را به نمایش بگذارند.

تنش اخیر میان آمریکا و کره شمالی به شدت بالا گرفته و این موضوع علاوه بر مقامات آمریکا متحدان این کشور در همسایگی پیونگ‌یانگ را نیز نگران کرده است.

در تازه‌ترین خبر «کیم جونگ اون»، رهبر این کشور در جریان برنامه‌های ارتش برای پرتاب موشک در آب‌های نزدیک جزیره «گوام» قرار گرفته است.

ارتش کره شمالی هفته گذشته اعلام کرد در حال «بررسی طرح عملیاتی» برای حمله به مناطق اطراف «گوام» با موشک‌های بالستیک استراتژیک دارای برد متوسط و دوربرد است.

جیمز متیس، وزیر دفاع آمریکا روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در پنتاگون هشدار داد در صورتی که کره شمالی اقدام به پرتاب موشک به سمت آب‌های گوام کند، جنگ آغاز خواهد شد.

تسنیم انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =