مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: متاسفانه برخی از روش ها در سازمان دهی حرکت فرهنگی کشور توسط دولت یازدهم همان سیاست های اشتباه دولت های خاتمی و احمدی نژاد است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا تویسرکانی در گفتگو با  مرصاد اظهار داشت: برآیند حرکت فرهنگی کشور در مسیر آرمان ها و اهداف انقلاب است، اما در این میان اشکالاتی در اجرای سیاست ها وجود دارد که باید فکری برای آنها کرد.

وی افزود: برنامه های متزلزل در حوزه فرهنگی کشور در دولت آقای روحانی بر همان منوالی است که در دولت احمدی نژاد یا در دولت خاتمی می دیدیم.

حجت الاسلام تویسرکانی ادامه داد: این موضوع بر خلاف راهبردهای فرهنگ اسلام ناب و توصیه های اکید مقام معظم رهبری برای ارتقاء فرهنگ کشور است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به وجود برخی نواقص قابل توجه در برگزاری برخی برنامه های فرهنگی در کشور تصریح کرد: آنچه که امروز در برخی جشنواره های فرهنگی مثل فیلم جشنواره فیلم فجر، جشنواره های موسیقی و … در کشور می بینیم با مبانی انقلاب و اسلام فاصله دارد که متولیان فرهنگ کشور برای جلوگیری از این انحرافات از راه اصیل فرهنگی هر چه سریعتر چاره اندیشی کند.

مذاکره با آمریکا به معنای دوستی با او نیست/ به تیم مذاکره کننده کشورمان اعتماد داریم

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: فاز دوم مذاکرات کشورمان با گروه ۵+۱ آغاز شده است و همه ملت به تاسی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب و در راستای حمایت از دولت در عرصه های دیپلماتیک، به تیم مذاکره کننده ایرانی با این گروه اعتماد کامل دارند.

وی افزود: ممکن است در برخی از شیوه ها در مذاکره با غرب اختلاف نظرهای جدی وجود داشته باشد اما این به معنای بی اعتمادی به دیپلمات های کشورمان نیست.

تویسرکانی در پایان مذاکره با آمریکا را متفاوت با دوستی با این کشور اعلام کرد و گفت: همواره در طول تاریخ مذاکراتی بین حق و باطل انجام شده است، این مسئله در طول مبارزه حق و باطل تعریف می شود نه در مقابل آن.

انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =