امام جمعه رباط کریم گفت: متاسفانه گاهی افراطیون سخنانی را می گویند که شایسته نیست، و رای کسانی را که به رییس جمهور منتخب رای نداده نادیده انگاشته و به آنها برچسب می زند اینگونه افراد باید مواظب حرف زدن خود باشند. آقای دکتر روحانی باید مشاوران خود را کنترل کند و به آن ها اجازه ندهد که سخنان بیهوده را بر زبان بیاورند.

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی آفتاب ری؛ حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: قانون چه برگرفته از قرآن و چه برگرفته از لسان ائمه(ع)، لازم الاتباع است و باید به آن ها عمل کرد.

وی افزود: اگر انسان ها از قانون فرار کنند  یقینا آثارگریز از قانون دامان افراد و جامعه را می گیرد. امام جمعه رباط کریم بیان کرد: علت برخی نابسامانی های جامعه، فرار از تبعیت قانون الهی است. وی  با اشاره به زندگی رسول خدا(ص)، تأکید کرد: ایشان در 17 ربیع الاول سال عام الفیل متولد شدند و به بیان رهبری ولادت ایشان سرآغاز برکاتی است که خدا برای بشر در نظرگرفته است. حجت الاسلام محمدی نژاد اضافه کرد:  به طور قطع باید گفت اگر دین اسلام نبود امروز ما از صلح و آشتی بیم کشورها برخوردار نبودیم چرا که امروز دیده می شود ملت یهود و مسیحی چون سایر مردم در کنار مسلمانان زندگی می کنند. وی با بیان اینکه امروز القاعده و وهابیت، خود را تابعان واقعی اسلام می دانند، خاطرنشان کرد: این گروه ها خود را تابعان واقعی اسلام می دانند و این در حالی است که جنایت های بسیاری را مرتکب می شوند. امام جمعه رباط کریم با اشاره به روز غزه و مظلومیت هایی که رژیم صهیونیستی بر مردم این منطقه وارد ساخته است، تأکید کرد: مرگ شارون قصاب بی رحم را به مردم فلسطین، غزه و کشورمان تبریک می گویم. وی با بیان اینکه نباید آرامش رهبری را از ایشان گرفت، تصریح کرد: متاسفانه گاهی افراطیون سخنانی را می گویند که شایسته نیست، و رای کسانی را که به رییس جمهور منتخب رای نداده نادیده انگاشته و به آنها برچسب می زنند اینگونه افراد باید مواظب حرف زدن خود باشند. آقای دکتر روحانی باید مشاوران خود را کنترل کند و به آن ها اجازه ندهد که سخنان بیهوده را بر زبان بیاورند.

 به گزارش آفتاب ری؛ ترکان در مصاحبه با روزنامه اصلاح‌طلب آرمان مدعی شده که 49.5 درصدی که در انتخابات اخیر به روحانی رای نداده‌اند، حامی بی‌قانونی و قانون‌گریزی و عامل پدید آمدن امثال بابک زنجانی هستند.

او گفته است: «شما فكر نكنيد كه يك نفر در مملكت وجود دارد كه مي‌گويد من قانون را قبول ندارم؛ بلكه اين يك جريان مشخص بود كه مي‌گفتند ما قانون را قبول نداريم. اكنون 49.5 درصد آرا را شامل مي‌شوند. اين 49.5 آرا كساني بودند كه در مقابل جرياني كه مقابل قانون ايستاد سكوت كرد. اين 49.5 درصد سكوت كردند و نگفتند كه تو بي‌جهت فكر كردي كه مي‌تواني قانون را قبول نداشته باشي. قبول نداشتن قانون، قبول نداشتن مقررات، قبول نداشتن نظم و انضباط موجب مي‌شود كه نه يك بابك زنجانی بلكه«بابكان»پديد بيايد. هر كسي فكر كند كه يك مرتضوي و يك بابك قانون‌شكن داريم، بي‌ترديد در اشتباه است. درحال حاضر به واسطه آن بي‌توجهي به قانون و نظم، بخشي از اقتصاد كشور در اختيار بابكان قرار گرفته است. اگر مي‌خواهيم فساد در كشور رخ ندهد بايد اقتصاد و مديريت كشور به سمت نظم، انضباط و شفافيت حركت كند.»

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =