مشکلات حوزه بهداشت و درمان در پردیس زیاد است

وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: پروژه های نیمه کاره زیادی هم در شهرستانهایی مانند پردیس وجود دارد که این موضوع مشکلات زیادی را برای این وزارت خانه بوجود آورده است.

وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی گفت: پروژه های نیمه کاره زیادی هم در شهرستانهایی مانند پردیس وجود دارد که این موضوع مشکلات زیادی را برای این وزارت خانه بوجود آورده است.
 به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، شهرستان پردیس که در شمال شرق استان تهران واقع شده و مهد مسکن مهر است حتی یک تخت بیمارستانی هم ندارد.

جمعیت این شهرستان در سال آینده به ۶۰۰ هزار نفر می رسد که برخی از زیر ساختهای آن متناسب با این تعداد نفرات رشد ندارد.

سید حسن هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پردیس خبر در مورد زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در استان تهران گفت: در بحث زیر ساخت های بهداشتی و درمانی پروژه های نیمه تمام بسیاری در سطح استان تهران  وجود دارد.

وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی در ادامه این مطلب تصریح کرد: پروژه های نیمه کاره زیادی هم در شهرستانهایی مانند پردیس وجود دارد که این موضوع مشکلات زیادی را برای این وزارت خانه بوجود آورده است.

هاشمی با تاکید بر اینکه مشکلات حوزه بهداشت و درمان در پردیس زیاد است، دولت تدبیر و امید را منبع تحول در حوزه بهداشت و درمان برشمرد و اضافه کرد: مشکلات با وجود شمار طرح های نیمه تمام در حوزه بهداشتی و درمانی در این شهرستانها فراوان است.

وزیربهداشت و درمان و آموزش پزشکی در خاتمه با تاکید بر اینکه دولت سیاست محرومیت زدایی را در دستور کار دارد اظهار داشت: دولت یازدهم دنبال جبران عقب ماندگی ها به خصوص در حوزه بهداشتی و درمانی است.

این در حالی است که از سال ۱۳۹۱ صحبتهای متعددی در مورد افتتاح بیمارستان در شهر بومهن می شود و مسئولین از در آستانه افتتاح قرار گرفتن بیمارستان شهر پردیس می گویند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =