وحدت بین مسلمین از اهداف بلند جمهوری اسلامی است ،شیعیان عاجز نیستند که همان رفتاری را که آنها ضد شیعیان انجام میدهند انجام دهند، اما برای حفظ هدف والای جمهوری اسلامی دست به این کار نمی زنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری: نماز جمعه این هفته شهرستان ری به امامت حجت الاسلام والمسلمین شاه چراغی برگزار شد.

حجت الاسلام شاه چراغی در خطبه های خود در نماز جمعه این هفته با اشاره به  مشکلات اقتصادی گفت:یقینا با وجود اقتدار و ایمان وحضور در صحنه ای که در ملت ایران وجود دارد،مطمئن باشید که به زودی دشمن به زانو در خواهد آمد.

مطمئن باشید که دشمن ناچار خواهد شد که تحریم ها را بردارد.

وی در بخشی از سخنان خود خطاب به مسئولین گفت: امروز از شما انتظار می رود که مشکلات مردم را حل کرده و به فکر معیشت مردم باشید.

امام جمعه شهرری در رابطه با روز 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید با یاد اوری این جمله از حضرت امام (ره ) خاطرنشان کرد که بنیاد شهید افضل بنیاد هاست و باید این چنین باشد.

ایشان خطاب به خانواده شهدا افزودند : شما بالاترین سرمایه گذاری را برای نظام انجام دادید.

امروز آن چیزی که از شما توقع می رود  و شما  هم  به آن توجه  دارید این است که : برای ارزشهایی که شهدای  شما به خاطر آن به شهادت رسیدند  دل بسوزانید.

برای زنده ماندن آرمان های شهدا در جامعه تلاش کنید. دفاع از دین و ولایت مداری بود که شهدا را  به جبهه های جنگ گشاند ،امروز شما باید در دفاع از سنگر ولایت و ولایت مداری پیشگام  و پیش قدم باشید.

وی در پایان  در رابطه با شهادت شیعیان پاکستان گفت: یقینا پر رنگ ترین نقش در کشتار  شیعیان پاکستان  را  آمریکا دارد و  هم چنین پول عربستان نیز  نقش بسزایی  را در این کشتار دارد.

هر جا که اینها برای کشتار شیعیان وارد میشوند هدفی جز اختلاف افکنی بین شیعه و سنی ندارند و اگر احساس کنند که بین شیعه و سنی اختلاف ایجاد شده به منفعت  خود رسیده اند.

امام جمعه شهرستان ری ادامه داد : آن چیزی که امروز باعث شده شیعیان دست به مقابله به مثل نزنند جمهوری اسلامی است.

وحدت بین مسلمین از اهداف بلند جمهوری اسلامی است ،شیعیان عاجز نیستند که همان رفتاری را که آنها ضد  شیعیان انجام میدهند انجام دهند، اما برای حفظ هدف والای جمهوری اسلامی دست به این کار نمی زنند.

وی خطبه های این هفته نماز جمعه شهرری را با این سخنان به پایان رساند:شیعیان جهان میدانند اگر بنا باشد دست به اقدامی متقابل بزنند آب به آسیاب دشمن ریخته اند.

از خداوند می خواهیم به حرمت خون های پاک مظلومانی که بر زمین ریخته می شود،انتقام این مظلومین را از ظالمان بگیرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =