نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه گفت: جنایتکاران داعش بدانند عراق سوریه نیست و در این کشور با جمعیت ۸۰ درصد شیعه و ۲۰ درصد سنی (که سنی ها نیز دل خوشی از تروریست ها ندارند) قطعاً با شکست مواجه می شوند./ در ادامه طرح مراجعه معکوس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه رسیدگی به امور پنج خانواده شهید روستای “لزور” در دستور کار قرار گرفت./ معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از عضویت بیش از یک هزار شهروند این منطقه در کانون های اهدای خون خبرداد.

به گزارش آفتاب ری؛ حجت الاسلام “عبدالعلی استیری” با محکوم کردن جنایات گروه تروریستی داعش در عراق اظهارکرد: روزی تمام دنیا شاهد حملات و تجاوزات این گروه تروریستی در سوریه بود؛ اما با سرافکندگی از این کشور خارج شدند.

*** جنایتکاران داعش بدانند عراق سوریه نیست

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزکوه گفت: جنایتکاران داعش بدانند عراق سوریه نیست و در این کشور با جمعیت ۸۰ درصد شیعه و ۲۰ درصد سنی (که سنی ها نیز دل خوشی از تروریست ها ندارند) قطعاً با شکست مواجه می شوند.

متن کامل خبر

 

*** مظلومیت شهدای فتنه 88 روی شهدای گمنام را هم سفید کرده است + تصاویر

باید خطاب به مادر این شهید بزرگوار بگویم: مادر جان، اگر فرزندت در بنیاد شهید جمهوری اسلامی پرونده ندارد غم مخور، چرا که حسین (ع) و عباس هم در این بنیاد شهید پرونده ندارند.

متن کامل خبر

 

*** حضورمردم در عرصه های مختلف وظیفه دولت را سنگین تر می کند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در صحنه مردم، وظیفه مدیران و مسؤولان ارشد نظام را در خدمات رسانی و اهتمام در جهت حل مشکلات جامعه سنگین تر می کند.

متن کامل خبر

 

*** هفته جهاد کشاورزی هفته خدمت، تلاش و مجاهدت است

فرماندار شهرستان فیروزکوه در جمع کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان با بیان اینکه هفته جهاد کشاورزی هفته خدمت، تلاش و مجاهدت است، گفت: در سال مزین به فرهنگ و اقتصاد باید شرایط را برای استقلال اقتصادی کشور مهیا کنیم.

متن کامل خبر

 

*** طرح مراجعه معکوس بنیاد شهید

در ادامه طرح مراجعه معکوس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه رسیدگی به امور پنج خانواده شهید روستای “لزور” در دستور کار قرار گرفت.

متن کامل خبر

 

*** تقدیر از فعالان عرصه اهدای خون در شهرری

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 20 از عضویت بیش از یک هزار شهروند این منطقه در کانون های اهدای خون خبرداد.

متن کامل خبر

 

*** تورهای گردشگری گلزارهای شهدا راه اندازی شود

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گفت: زیبایی برخی گلزارهای شهدای شهرستان فیروزکوه به حدی است که بازدید از آنها به تورهای گردشگری پیشنهاد می شود.

متن کامل خبر

 

*** کنفرانس بحران اعتیاد در شهرری برگزار شد

این کنفرانس با موضوع بحران اعتیاد و حضور کارشناسان بهداشت روان در مراکز و پایگاه های بهداشتی زیر مجموعه برگزار شد.

متن کامل خبر

 

*** کودکی که در طوفان تهران حافظه اش را از دست داد

در طوفان سهمگین تهران ریزش نمای یک ساختمان در شهرری سبب شکستگی جمجمه و از دست دادن حافظه کوتاه مدت نیما امانی شد.

متن کامل خبر

 

*** چشم دانش آموزان در انتظار مساعدت های خیرین مدرسه ساز

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش رباط کریم با اشاره به وجود ۵۰ هزار نفر دانش آموز و مهاجرپذیر بودن منطقه گفت: درحال حاضر پروژه های متعدد نیمه تمام می باشد و خیرین محترم می توانند با تجویز قانونی، نسبت به تکمیل این فضاها اقدام نمایند و دانش آموزان شهرستان رباط کریم چشم انتظار مساعدت های خیرین مدرسه ساز می باشند.

متن کامل خبر

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =