معاونت امور زنان باید پاسخگوی هجمه ی ایجاد شده علیه نظام باشد/معاونت امور زنان به نفع معاندین و سازمان های جاسوسی درصدد دور زدن قانون است

رییس بسیج جامعه زنان کشور تصریح کرد: معاونت امور زنان در بحث زنان موضوعاتی را مطرح می کند که گراهایی به دشمن داده می شود و قوه قضاییه باید براساس قانون برخورد و مراقبت کند و معاونت امور زنان و مسئولان دولتی باید پاسخگوی هجمه هایی که علیه نظام ایجاد میکنند، باشند.

به گزارش تهران نیوز ، مینو اصلانی رییس بسیج جامعه زنان کشور در گفت و گو با زنان خبر با اشاره به اظهارت اخیر معاونت امور زنان رییس جمهور مبنی بر اعدام تمامی مردان قاچاقچی یک روستا در سیستان و بلوچستان و بی سرپرست ماندن زنانشان که مورد توجه سایت بی بی سی نیز قرار گرفت و نوعی گرادادن به کشورهای تحریم کننده بود، اظهار کرد: پدیده قاچاق امر بسیار مهمی است که در اغلب کشورها با قاچاقیان با اشد مجازات برخورد می کنند.
وی افزود: در کشور ما نیز بر اساس قوانین کسی که کار قاچاق انجام می دهد باید منتظر تبعات آن باشد اما اینکه یک مسئول دولتی قانون را زیر سوال ببرد و به نفع معاندین و سازمان های جاسوسی درصدد دور زدن قانون است. اصلانی ادامه داد: اینکه چطور یک مسئول دولتی قانون را زیر سوال میبرد جای بحث دارد و باید دستگاه های مختلف مانند قوه قضاییه باید به اینگونه اظهار نظر ها واکنش نشان دهند و طرح بحث اعدام قاچاقچیان کمکی به رفع مشکلات خانواده های اعدامیان نمی کند. رییس بسیج جامعه زنان کشور تصریح کرد: چرا معاونت امور زنان با طرح این موضوع به دست معاندین نظام گزک می دهد و پاس گل دولتی ها به کشورهای تحریم کننده ماست و بهانه ای برای تحریم های حقوق بشری که البته از ابتدای انقلاب اسلامی جریان فمنیسم همیشه همین کار را کرده است. وی گفت: معاونت امور زنان در بحث زنان موضوعاتی را مطرح می کند که گراهایی به دشمن داده می شود و قوه قضاییه باید براساس قانون برخورد و مراقبت کند و معاونت امور زنان و مسئولان دولتی باید پاسخگوی هجمه هایی که علیه نظام ایجاد میکنند، باشند.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • شکوفه احمدی ۲۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۵
    شعر حبیب رضا غفّاریان شیرازی شهروند نمونه مشهد خطاب به سران فتنه ای مایه فتنه و نفاق ، ای حامی منکر ، سکوت مولای ما علی است ، سنگ مَحَک به نام اوست هزار گدا مُرد و یکی نام و نشان نداشت بهتر ز تو ، که کوله بارت پُر از گناه است