ملارد برای استقبال از بهار آماده می شود + تصاویر

با نزدیکی به روزهای پایانی سال شهرها رنگ و بوی عیدنوروز را به خود گرفته است . سازمان های خدماتی نیز برای استقبال از بهار خانه تکانی را آغاز کردند.

با نزدیکی به روزهای پایانی سال شهرها رنگ و بوی عیدنوروز را به خود گرفته است . سازمان های خدماتی نیز برای استقبال از بهار خانه تکانی را آغاز کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، به نقل از اقتدارملارد؛ با رسیدن عید نوروز و شروع بهار همه در تلاش هستند تا زمینه آغاز سالی جدید و شاد را فراهم نمایند. خانواده‌ها باخانه تکانی و خرید وسایل نو به پیشباز عید می‌روند. در این روزها همه در تلاش هستند تا رنگ و بوی محیط زندگی و کار خود را با انجام تغییرات دگرگون کنند تا با لذتی دوچندان شروع سال جدید را جشن بگیرند.در همین راستا سازمان‌ها و ادارات خدمات رسان شهری نیز روز های پرکاری را سپری می‌کنند. ساعت های کاری افزایش یافته و همه فکرشان سروسامان بخشی به شهر است. همه در تلاش‌اند تا رنگ و بوی شهر را تغییر دهند و زیبایی را به مردم هدیه دهند. یکی از کارگران زحمت کش شهرداری که خستگی پرکاری های آخر سال بر صورت چین و چروک دارش به چشم می‌خورد،می‌گفت: مردم با دیدن زیبا شدن شهر خوشحال می‌شوند و لبخند رضایت بخش بر لبانشان می‌نشیند. این لبخند رضایت خداوند را در پی دارد و من هم به دنبال کسب رضایت خدا هستم. پس هر لحظه که خستگی بر من ظاهر می‌شود لبخند خدا قوت دوچندان به من می‌بخشد. DSC08890DSC08929DSC09096IMG_1878??????????????????????????????????????????????????????????????paint4DSC01911 پایگاه خبری اقتدار ملارد ضمن عرض خدا قوت از تلاش همه ی زحمت کشان شهرستان که خیلی از مواقع دیده نمی‌شوندتشکر و قدردانی می‌نماید. انتهای پیام/ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =