فرماندار و رئیس هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان قرچک، قانون را ملاک عمل مجریان برگزاری انتخابات عنوان کرد.

به گزارش تهران نیوز ، مسعود مرسلپور در جلسه انتخاب اعضای هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر قرچک در جمع معتمدین قانون را ملاک عمل مجریان برگزاری انتخابات دانست و اظهار داشت: انتخابات برگزار شده در سال ۹۴ به نظر کارشناسان منتقد، مخالف و موافق دولت یکی از بی حاشیه ترین انتخابات ها بود به طوریکه با تدابیر و برنامه ریزیهای صورت گرفته و اعتماد متقابل بین اعضای هیئت اجرایی، اعضای هیئت نظارت، اعضای شورای تأمین و کلیه عوامل اجرایی، انتخابات وزینی در کشور برگزار شد.

وی یادآور شد: امسال نیز با توجه به سیاست های استاندار تهران، فرمایشات مقام معظم رهبری و توصیه های رئیس جمهور، انتخاباتی در شهرستان قرچک برگزار خواهیم کرد که همچون گذشته قانون ملاک عمل همگان باشد.

مرسلپور ادامه داد: همه باید بپذیریم که مردم تهمت، توصیه و تبلیغات له یا علیه اشخاص را نمی پذیرند و در طول تاریخ انقلاب اسلامی مردم تعیین کننده بوده اند.

وی با تأکید بر اینکه ما مجریان موظفیم قانون را رعایت کنیم چرا که رأی مردم حق الناس است، بیان کرد: اصل مشروعیت و مقبولیت نظام یک اصل مهم است و بایستی در این راستا شرایطی فراهم کنیم که حضور حداکثری مردم را در پای صندوق های رأی شاهد باشیم.

فرماندار قرچک همچنین تأکید کرد: مسئولان هیچگاه نباید رفتاری از خود بروز دهند که مردم دلسرد شده و حضورشان پای صندوق های رأی کمرنگ شود.

وی خاطرنشان کرد: تمامی فعالیت هایی که در راستای تبلیغات له یا علیه فرد یا افراد خاصی در شهرستان صورت گیرد را با حساسیت کامل رصد خواهیم کرد.

این مسئول اضافه کرد: سعی ما بر این است در چارچوب قانون و برای عمل به تک تک بندهای قانونی استوار باشیم و مردم باید بدانند

خدمتگزاران آنها برای برگزاری انتخاباتی باشکوه به صورت شبانه روزی آماده و پا بکار هستند.

وی در پایان اظهار داشت: کلیه تلاشها در جهت صیانت از آرای مردم بوده و کلیه تمهیدات لازم نیز در این راستا اندیشیده شده است.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =