فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه انقلابی که ولایت فقیه دارد پیروز است، گفت: همه مردم و مسئولان تابع رهبری هستند و همیشه صحبت های ایشان فصل الخطاب است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از مهر، امیر دریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در بیست و چهارمین بهار انقلاب اسلامی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در تهران حضور یافت.

امیر دریادار سیاری در گفتگو با خبرنگار مهر حضور مردم را رمز تداوم و ایستادگی انقلاب در برابر توطئه های داخلی و خارجی دانست و گفت: این حضور گسترده مردم پیام های فراوانی دارد که یکی از پیام ها این است که همچنان بعد از 24 سال بر سر ارزش های انقلاب و امام (ره) پابرجا هستند.

وی با تاکید بر اینکه تمام مسئولان و مردم تابع رهبری هستند ولایت فقیه را عامل موفقیت نظام اسلامی ایران در نظام بین الملل توصیف کرد و گفت: همیشه صحبتها و رهنمودهای رهبری فصل الخطاب بوده و هست و همه باید بدانند که انقلابی که ولی فقیه دارد ملت آن همواره پیروز و موفق است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش حفاظت از ارزش های انقلاب و تبلیغ آن در عرصه جهانی را وظیفه امروز مسئولان دانست و گفت: اکنون که در عصر انفجار اطلاعات هستیم باید بتوانیم بیش از پیش ارزش های اسلامی خود را به جهان صادر کنیم و این مهم ، وظیفه مسئولان است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =