ابوالفضل رفیع در جمع اعضای شورای عمومی و تخصصی دومین جشنواره مشکات در منطقه 20، حضور 300 هزار شهروند تهرانی را در این جشنواره پیش‌بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب ری، ابوالفضل رفیع صبح امروز در جمع اعضای شورای عمومی و تخصصی دومین جشنواره مشکات در منطقه 20، حضور 300 هزار شهروند تهرانی را در این جشنواره پیش‌بینی کرد.

مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران با اشاره به این مطلب افزود: از نگاه ما تمام افرادی که در جشنواره مشکات شرکت می‌کنند در واقع تحت آموزش شهروندی قرار گرفته‌اند و این درحالی است که برای دومین جشنواره مشکات، ظرفیت حضور 300 هزار شهروند تهرانی را پیش‌بینی می‌کنیم.

رفیع به افزایش محورهای مشکات 2 به 12 محور در قالب حوزه های اجتماعی، خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک اشاره کرد و افزود: دبیرخانه موضوعی محور سبک زندگی و الگوی مصرف مناطق 22 گانه شهر تهران منطقه 20 است که تمام آثار ارسالی از شهر تهران در این منطقه جمع‌آوری و در نهایت داوری می‌شود.

وی علل بسیاری از مخاطرات و نگرانی‌های جامعه شهری را حاصل رفتارهای انسانی برشمرد و افزود: آموزش های شهروندی موجب می‌شود دانسته‌های شهروندان از حوزه شناختی به حوزه باور و در نهایت به رفتار مطلوب تبدیل شود که جشنواره مشکات در فراهم کردن این بستر بسیار تاثیرگذار است.

رفیع با اشاره به اینکه توسعه اجتماعی از دستاوردهای این جشنواره است خاطرنشان کرد: حضور داوطلبانه شهروندان با تمام ظرفیت‌ها و دارایی‌های خود و انتقال مفاهیم آموزشی در فضای هنری و جذاب از نقاط قوت جشنواره مشکات است که اقشار و سنین مختلف جامعه را در بر می‌گیرد.

این گزارش حاکی است، این نشست که با حضور مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران و هیئت همراه، نمایندگان شرکت شهروند کالا و میادین میوه و تره بار شهر تهران، شهردار منطقه 20، قائم مقام، معاونان، مدیران ارشد، شهرداران نواحی 7 هفت‌گانه شهرداری منطقه 20، مدیران محله و مدیران خانه‌های علم و زندگی منطقه 20 برگزار شد با ارائه گزارش عملکرد اداره آموزش‌های شهروندی شهرداری منطقه 20 ادامه یافت و در پایان احکام اعضای شورای عمومی و تخصصی این جشنواره مشکات به دست مدیرکل آموزش‌های شهروندی شهرداری تهران و شهردار منطقه 20 به آنان اهدا شد.

منبع: فارس

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =