مدارس تهران فردا و پس فردا تعطیل است/تأخیر ۲ساعته شروع به کار ادارات در سه‌شنبه

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران گفت: مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و نواحی یک و ۲ شهرستان ری و کهریزک دوشنبه و سه‌شنبه به علت آلودگی هوا تعطیل است.

به گزارش تهران نیوز ، محمد رستگاری در خصوص مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوا گفت: در این جلسه مصوب شد مهدهای کودک، پیش‌دبستانی‌ها و مدارس ابتدایی شهر تهران و نواحی یک و ۲ شهرستان ری و کهریزک دوشنبه ۲۸ دی و سه‌شنبه ۲۹ دی به علت آلودگی هوا تعطیل است.

وی ادامه داد: همچنین تأخیر دو ساعته شروع به کار ادارات دولتی و خصوصی تهران و ری غیر از مراکز درمانی و بانک‌ها، نیروهای نظامی و انتظامی در روز سه‌شنبه ۲۹ دی ماه نیز در این جلسه مصوب شد.

معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران همچنین از طرح زوج و فرد از درِ منازل در روز دوشنبه ۲۸ دی ماه و تعطیلی ورزش در فضای باز خبر داد.

به گزارش فارس؛ وی افزود: ساعت کار اصناف در روز سه‌شنبه از ساعت ۸ تا ساعت ۲۲ و همچنین فعالیت معادن شن و ماسه، کارگاه‌های عمرانی، کارخانجات آسفالت تا پایان روز سه‌شنبه ممنوع است.

رستگاری با تأکید بر اینکه مدارس متوسطه و دانشگاه‌ها فردا و پس فردا دایر است، گفت: فروش طرح ترافیک روزانه نیز تا پایان روز سه‌شنبه ممنوع است.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =