اکنون پس از 34 سال همه دنیا به حقانیت حرکت دانشجویان پیرو خط امام و رهبری به صراحت اذعان داشته و پی برده‌اند رابطه با آمریکا رابطه ای جاسوس محور و استکبار گونه است.

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از اقتدار ملارد، حجت الاسلام اسفندیار مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملارد به مناسبت ۱۳ آبان سالروز تسخیر لانه جاسوسی بر لزوم بزرگداشت این روز به دلیل مبارزه ابتدای امام، کشتار و شهادت دانش آموزان و تسخیر لانه جاسوسی پرداخت.

esfendiar

وی پیرامون اولین رخداد این روز پر برکت در نظام جمهوری اسلامی و رژیم شاهنشاهی، مقابله حضرت امام خمینی (ره) با لایحه کاپیتولاسیون که منجر به برخورد نافهمانه رژیم پهلوی با این حرکت اسلامی و استراتژیک حضرت امام خمینی (ره) پرداخته و منجر به دستگیری و تبعید ایشان به ترکیه شد. موضوع دوم که در این روز قبل از تسخیر لانه جاسوسی منجر به شهادت ۵۶ تن از دانش آموزان و دانشجویان خواستار بازگشت رهبر دینی و الهی جمهوری اسلامی به کشور شد از تلخ‌ترین سیاهه های رژیم منفور پهلوی است. موضوع سوم که حضرت امام از آن به انقلاب دوم یاد کردند تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان و بصیرت محورانی بود که به هیچ عنوان دایه دار سازش با رژیم خون خوار و مستکبر طاغوت نبوده و در اقدامی انقلاب محور لانه جاسوسی آمریکا در خاورمیانه را که تولیداتی ساواک محور داشت را از بنیان تشکیل شده نابود کرد، ام القری فساد در ایران توسط دانشجویان پیرو خط امام از بین رفت و هیمنه این ابر قدرت پوشالی در اذهان شکسته شد. و اکنون پس از ۳۴ سال همه دنیا به حقانیت حرکت دانشجویان پیرو خط امام و رهبری به صراحت اذعان داشته و پی برده‌اند رابطه با آمریکا رابطه ای جاسوس محور و استکبار گونه است. حجت الاسلام اسفندیار ضمن تاکید بر لزوم استفاده از شعار مرگ بر آمریکا در عرصه داخلی و خارجی تصریح کرد وقایع تاریخی شرح داده در بالا همه در بر گیرنده این کلام تاریخی و شعار اصلی نظام جمهوری اسلامی «مرگ بر آمریکا» است که به فرموده مقام معظم رهبری این شعار راهبردی کلیدی در بردارد. وی ارزش این شعار در نظام جمهوری اسلامی را در حد اعتلا و نگه قدرتمندانه انقلاب اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد امروزه تأثیرپذیری این شعار را در حرکات منطقه ای به تواتر به نظاره نشسته‌ایم و همگان جمهوری اسلامی را ابر قدرتی اسلام مدار و عدالت محور در جهان می‌شناسند.

تصاویر راهپیمائی روز ۱۳ آبان در شهرستان ملارد

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/1malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/20malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/3malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/5malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/9malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/12malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/12malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/13malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/14malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/15malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/18malard.jpg

http://eghtedaremalard.com/wp-content/uploads/2013/11/19malard.jpg

انتهای پیام /ش

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =