شهردار منطقه ۲۰ از آمادگی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات‌رسانی به راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن که با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار می‌شود، خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، سید احمد صفوی از آمادگی مدیریت شهری این منطقه برای خدمات‌رسانی به راهپیمایان مراسم ۲۲ بهمن که با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار می‌شود، خبر داد. وی با بیان این مطلب گفت: به منظور برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن و رفاه حال راهپیمایان، مسیر این مراسم مردمی در منطقه ۲۰ آماده‌سازی شده است.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به این‌که مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن از کانون سمیه واقع در خیابان فدائیان اسلام آغاز و ضمن عبور از میدان بسیج مستضعفین، میدان حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) و خیابان حرم در مصلی حرم تجمع می‌کنند، افزود: مدیریت شهری منطقه ۲۰ با استفاده از ظرفیت ناوگان اتوبوس رانی، شهروندان را از میادین و نقاط مختلف منطقه به سمت مسیر راهپیمایی منتقل خواهد کرد تا دسترسی راهپیمایان به این مسیر تسهیل شود.

وی ادامه داد: با هماهنگی با پلیس راهور، امنیت ترافیکی مسیر برای حضور راهپیمایان فراهم خواهد شد تا شهروندان در محیطی ایمن به مراسم راهپیمایی بپردازند.

صفوی به فضاسازی محیطی مسیر راهپیمایی نیز اشاره کرد و گفت: خیابان فدائیان اسلام از مهمترین معابر منطقه ۲۰ است که پیش از این بهسازی و زیباسازی این مسیر انجام شده است و ویژه این مراسم نیز اقدامات لازم در ارتباط با کاشت فضای سبز و گل آرایی در حال اجراست تا محیطی شاداب و زیبا برای راهپیمایان فراهم شود.

وی ادامه داد: مراکز بهداشتی، عمومی و رفاهی موجود در مسیر راهپیمایی نیز برای خدمات رسانی به شهروندان بهسازی شده اند.

شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اینکه ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی از بخش‌های دیگر تمهیدات پیش‌بینی شده است، گفت: همزمان با برپایی راهپیمایی، ۴۰ غرفه فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، هنری، قرآنی در مسیر مستقر هستند تا به شهروندان خدمات فرهنگی ارائه کنند.

وی با اشاره به اینکه این خدمات با محوریت ایام فاطمیه و ترویج فرهنگ فاطمی اجرا می‌شود، افزود: سراهای محلات ۲۰ گانه در غرفه های فرهنگی حضوری پررنگ دارند و فعالیت نخبگان اجتماعی محلات از نقاط قوت ویژه برنامه های فرهنگی این مراسم است.

صفوی به اجرای طرح پردیس خدمت در مسیر راهپیمایی نیز اشاره کرد و گفت: تیم درمانی و مشاوره ای در این مسیر مستقر هستند تا به راهپیمایان خدمات سلامت محور، پزشکی، مشاوره ای و درمانی ارائه کنند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =