تیم والیبال پانزده خرداد شهرداری پیشوا با شکست برابرتیم اسلامشهر در دیدار پایانی به مقام نائب قهرمانی مسابقاتقهرمانی والیبال امیدهای استان تهران دست یافت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری از پیشوا ، مسابقات والیبال امیدهای استان تهران که از روز شنبه ۸ تیرماه با حضور ۶ تیم از پیشوا ، ورامین ، اسلامشهر ، شهریار ، ملارد و شهرری در خانه والیبال سناردک پیشوا آغاز شده بود ، با قهرمانی تیم اسلامشهر به پایان رسید .

محسن خادمی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا در توضیح این خبر گفت : مسابقات قهرمانی والیبال امیدهای استان تهران با همت و تلاش شبانه روزی محسن کاشانی رئیس هیئت والیبال و حمایت اداره ورزش و جوانان و شهرداری و شورای شهر پیشوا به نحو احسن و عالی برگزار شد .

همچنین خادمی ضمن تشکر از تماشچیان و هواداران تیم پانزده خرداد شهرداری که همه جانبه تیم را تشویق و مورد حمایت بی نظیر خود قرار دادند افزود : در بازی پیشوا با اسلامشهر بازیکنان تیم دین خود را ادا نموده که به علت بدشانسی و خستگی ایشان نهایتا پیشوا در جایگاه نایب قهرمانی ایستاد .

 این دیدار در ۵ گیم متوالی برگزار که در ست آخر با نتیجه ۱۶ بر ۱۴ پیشوا مغلوب اسلامشهر شد و از صعود به مسابقات والیبال امیدهای کشور بازماند .

تیم های شهرری و شهریار نیز در بازی دیگر به ترتیب در جایگاه سوم و چهارم ایستادند .

شایان ذکر است در پایان مدال و کاپ های قهرمانی به تیم های برتر اهداء شد.

در پایان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پیشوا از حمایت و حضور مسئولین تقدیر و تشکر نمود و گفت به امید حق تعالی در مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم پیشوا به سوپر لیگ صعود و با نام پیشوا را در سراسر کشور طنین انداز خواهد کرد که این مهم مگر با همدلی و یاری کلیه عزیزان در استان و شهرستان میسر نمی شود.

دیدار پایانی مسابقات والیبال امیدهای استان تهران با حضور دکتر نقوی نماینده مردم در مجلس ، تمهیدی معاون سیاسی انتظامی فرماندار‌، یعقوبی شهردار ،  اعضای شورای شهر ،مسئولان ادارات ، پیشکسوتان ، خوش دل دبیر هیئت والیبال استان تهران ، یزدان پناه مسئول برگزاری مسابقات و جعفر هوتهم مدرس و رئیس آکادمی آموزش فدراسیون والیبال برگزار شد.

منبع : ندای پیشوا

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =