نباید از کنار دستاورد های انقلاب تنها با چند عکس و بنر عبور کنیم

فرماندار بهارستان گفت: در ایام الله دهه فجر همه ما باید در بیان دستاورد های این انقلاب کوشا باشیم تا مردم و به ویژه نسل جوان را بیشتر با انقلاب و دستاورد های آن آشنا کنیم.

به گزارش تهران نیوز ،   به نقل از خبرنگار بهارستانه، بیژن سلیمان پور، فرماندار بهارستان در نشست خبری ضمن عرض خیر مقدم گفت: از تلاش تمام خبرنگاران شهرستان بهارستان و همراهمی آنها با دولت و مسئولین کمال تشکر و قدردانی را دارم.

وی ضمن اشاره به فرارسیدن ایام الله دهه فجر بیان داشت: یاد و خاطره شهدا را گرامی می داریم چرا که خون شهدا و دعای خیر خانواده شهدا بدرقه راهمان بوده و هست تا ما به آرمان شهدا و امام راحل برسیم و برای پویایی هر چه بیشتر انقلاب تلاش کنیم.

DSC_0642 بیژن سلیمان پور در ادامه ضمن اشاره به وضعیت شهر ها و روستا ها پیش از انقلاب و بعد از انقلاب اظهار داشت: پیش از انقلاب شهر ها و روستا ها شرایط نامناسبی داشتند به طوری که از اکثر آن ها شرایط اولیه زندگی را هم نداشتند و این در حالی است که الان کشوری که تقریبا مخروبه بود به شرایط قابل قبول و ایده آلی رسیده است.

DSC_0660 وی با توجه به اینکه انقلاب به ما آزادی بیان داده است تصریح کرد: ما در انقلاب آزادی بیان و آزدای اندیشه داریم و می توانیم حرف خود را بگوییم و در رابطه با موضوعات مختلف اظهار نظر کنیم که این از برکات انقلاب اسلامی است. فرماندار بهارستان ضمن بیان این موضوع که نباید از کنار دستاورد های انقلاب تنها با چند عکس و بنر و به سادگی بگذریم گفت: انقلاب به ما آزادی و حاکمیت آراء مردم را داد تا در تعیین راه و آینده کشور خود سهیم باشیم و ما باید قدردان انقلاب باشیم.

DSC_0663 وی در پایان ضمن مطرح کردن این مطلب که همه ما باید در بیان دستاورد های انقلاب کوشا باشیم و به مردم در این باره آگاهی بدهیم افزود: از خبرنگاران می خواهم به عنوان یک مشارکت در پیروزی انقلاب هر کدام یک مورد از دستاورد های انقلاب را بنویسند و به مردم معرفی کنند.

  انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =