نباید در بحث سبد کالا اجناس بی کیفیت خریداری شود

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی گفت: رانت پدیده ای در سیاست توزیع سبد کالا در دولت یازدهم می باشد و نباید در بحث سبد کالا اجناس بی کیفیت توسط دولت خریداری شود.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر در مورد سیاست اجرای سبد کالا توسط دولت تدبیر و امید گفت: سبد کالا در راستای تامین بخش کوچکی از نیاز های مردم ضعیف جامعه اقدامی ارزشی است ولی در بدنه آن کمبود ها و ضعف های زیادی وجود دارد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در این قصه که از سوی دولت تدبیر و امید دکتر حسن روحانی سروده می شود بی نظمی های زیادی وجود دارد.

ابوترابی وجود پدیده رانت در جریان توزیع سبد کالا و همچنین عرضه با نوسان کالاهای بی کیفیت خریداری شده از سوی دولت را از پیامد های توزیع سبد کالا با شکل و شمایل فعلی دانست و اضافه کرد: برای رفع این خلاء ها و بی نظمی ها و کمبود ها و کاستی ها سبد کالا باید به صورت نقدی پرداخت شود، تا این حواشی پیرامون این سیاست دیده نشود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جریان روند توزیع سبد کالا در کنار کمبود های زیر بنایی ارزشهای انسانی در برخی مواقع از بین می رود و در این راستا باید کرامات انسانی حفظ شود.

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =