۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶

امام جمعه شهرستان رباط کریم تاکید کرد: اگر در جامعه کسی گمراه است باید کنار گذاشته شود، برخی افکار امام (ره) را قبول ندارند و اندیشه های امام خمینی(ره) را سخیف می دانند و به ساحت ولایت فقیه توهین می کنند، این ها موجب گله ماست و باید هرکسی در کشور مسؤول نشود.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از رباط نیوز؛ حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهرستان رباط کریم، تأکید کرد: مسؤولان برای امور فرهنگی کشور هزینه ای نمی کنند از طرفی آقایان می گویند نیازی به ممیزی کردن کتاب ها نیست مگر ما نداریم کتاب هایی که ضاله هستند و خواندن آن ها حرام است.

وی افزود: اگر در جامعه کسی گمراه است باید کنار گذاشته شود، برخی افکار امام (ره) را قبول ندارند و اندیشه های امام خمینی(ره) را سخیف می دانند و به ساحت ولایت فقیه توهین می کنند، این ها موجب گله ماست و باید هرکسی در کشور مسؤول نشود.

امام جمعه شهرستان رباط کریم بیان کرد: ما وظیفه داریم از نهادهای انقلابی دفاع کنیم و موضوع جوان گرایی در سپاه کار مطلوبی است و می توان از انرژی جوانان بهره گرفت.

سرگرد هادی ایلکا، فرمانده سپاه شهرستان رباط کریم در همایش عقیدتی سیاسی سپاه شهرستان رباط کریم اظهار کرد: سال نو را رهبر معظم انقلاب با چهار کلیدواژه اقتصاد و فرهنگ و عزم ملی و مدیریت جهادی آغاز کردند که این وظیفه من و شما را سنگین می کند.

وی افزود: مربیان گرامی باید بتوانند شعار سال را محقق کنند و آن را به مرحله ظهور و بروز برسانند تا در پایان سال خروجی های مطلوبی داشته باشیم.

در ادامه حجت الاسلام ابراهیم محمدی ثانی، مسؤول نمایندگی ولی فقیه سپاه شهرستان رباط کریم اظهار کرد: محبت در تعلیم و تربیت جایگاه ویژه ای دارد به ویژه در زمینه عقیدتی سیاسی این موضوع  می تواند خود را بیشتر نشان دهد.

وی افزود: ما به عنوان یک بسیجی در جامعه فعالیت می کنیم و دوری از افراط و تفریط ما را به حکیم بودن می رساند.

مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان رباط کریم تصریح کرد: بعد از عمل به تعلیم و تربیت در جامعه باید در این راه عشق و محبت داشته باشیم.

وی با اشاره به شخصیت آیت الله مطهری ابراز داشت: گریه بر امام حسین(ع)، احترام بر پدر و مادر و ترک نکردن نماز شب مهترین ویژگی های شهید بود.

Aghidati Robat (3)

Aghidati Robat (2)

Aghidati Robat (1)

Aghidati Robat (5)

گفتنی است در این مراسم، گروه سرود آموزشگاه ابتدایی شهید کهدویی دو قطعه سرود در وصف معلم اجرا کردند.

Aghidati Robat (4)

همچنین به هادیان و مربیان سیاسی شهرستان رباط کریم به رسم یادبود جوایزی اهدا شد.

Aghidati Robat (6)

انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =