تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) با اشاره به افزایس میزان زائران داخلی و خارجی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) یکی از مهم ترین مشکلات آستان را نبود مهمان سرا و هتل در اطراف ان دانسته و خواستار کمک های دولت در خصوص ساهت هتل و یا مهمانسرا در مجاور حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ حضرت آیت الله ری شهری در جلسه ای که با حضور شهرداری منطقه 20 ،  فرماندار شهرستان ری،  معاونان و استان دار تهران و تولیت آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد ، ضمن اشاره به مشکلات مناطق محروم شهرستان ری گفت : بافت های فرسوده شهرستان ری ممکن است با کوچک ترین زلزله ای دچار حادثه شده و آسیب جدی ببیند.

وی ضمن اشاره به دیدار دفتر مقام معظم رهبری از مناطق محروم شهرری از دولتی ها خواست ارتباط بیشتری با دفتر مقام معظم رهبری داشته باشند تا بتوانند بهتر به محرومین رسیدگی کنند.

تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) با اشاره به افزایس میزان زائران داخلی و خارجی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) یکی از مهم ترین مشکلات آستان را نبود مهمان سرا و هتل در اطراف ان دانسته و خواستار کمک های دولت در خصوص ساهت هتل و یا مهمانسرا در مجاور حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) شد. لازم به ذکر است  سید مهدی هاشمی، استان دار تهران در حاشیه این دیدار بامسئولان دستگاه قضا در شهرستان ری دیدار داشته است. انتهای پیام/م

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =