نشست ناشی از بارندگی در منطقه ۲۰ مرتفع شد/بازگشایی خیابان شهید رجایی

قائم مقام شهردار منطقه ۲۰ تهران، از فعالیت مستمر عوامل مدیریت شهری این منطقه و رفع نشست زمین و بازگشایی خیابان شهید رجایی خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، ابوالفضل حیدری از فعالیت مستمر عوامل مدیریت شهری این منطقه و رفع نشست زمین و بازگشایی خیابان شهید رجایی خبر داد. وی با بیان این مطلب گفت: نشستی که ظهر امروز در مسیر شمال به جنوب خیابان شهید رجایی ایجاد شده بود با حضور به موقع و فعالیت جهادی عوامل مدیریت شهری مرتفع شد.  

حیدری به حضور میدانی شهردار منطقه و معاونان حوزه‌های اجرایی و همچنین آماده باش ستاد مدیریت بحران، حوزه‌های عمران، امور شهری و ترافیک منطقه ۲۰ از همان لحظات اولیه این اتفاق اشاره کرد و افزود: خیابان شهید رجایی یکی از محورهای اصلی و مهم منطقه ۲۰ است که سستی خاک در طبقات زیرین، تردد ماشین آلات سنگین، وجود یک رشته قنات قدیمی در لایه‌های بیش از ۳۰ متری زمین از جمله دلایل نشست در این محور بوده است.

قائم مقام شهردار منطقه ۲۰ تهران با اشاره به این‌که این ریزش مورد بررسی کارشناسان قرار خواهد گرفت تا شاهد اتفاق مشابه نشویم، ادامه داد: عملیات زیرسازی و عمرانی این حفره ایجاد شده با بیش از یک هزار تن خاک، نخاله و قلوه سنگ انجام شد و در حال حاضر مسیر بازگشایی شده است و شهروندان می‌توانند بدون مشکلی تردد کنند.

انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =