به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان ورامین، محسن منصوری در نشست شورای اداری شهرستان ورامین اظهار داشت: در زمینه تنظیم بازار مصرف بیش از 15 دستگاه وظیفه نظارت بر بازار را برعهده دارند و باید تمام تلاش و وقت خود را صرف کنند تا در روزهای پایانی سال که اوج خرید مردم است، بازار مصرف به درستی مدیریت شود.

فرماندار شهرستان ورامین ادامه داد: تمام دستگاه‌های نظارتی باید تلاش کنند تا با استفاده از ظرفیت‌های موجود نسبت به سرکشی کامل از تمام اصناف اقدام، کمبودها را بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: با وجود فشارها و تحریم‌های اقتصادی دشمنان، تمام کالاهای اساسی مورد نیاز مردم تأمین شده و باید در توزیع آن نظارت و مدیریت لازم اعمال شود تا مشکلی در تهیه مایحتاج مردم به‌وجود نیاید.

فرماندار شهرستان ورامین تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی سال، شهرداری‌ها ‌باید نسبت به آماده‌سازی فضای بصری شهر اقدام و زمینه را برای استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی فراهم کنند و جاذبه‌های گردشگری و قابلیت‌های شهرستان را بیش از پیش معرفی کنند.

منصوری عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین مسائلی که در ایام نوروز ‌باید مورد توجه قرار گیرد، حفظ امنیت اماکن و منازل مردم است که این امر باید با تلاش و همت بیش از پیش مأموران نیروی انتظامی محقق شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان ورامین تأکید کرد: حفاظت از تأسیسات زیربنایی دستگاه‌ها و رعایت مسائل مربوط به پدافند غیرعامل از مهم‌ترین مسائلی است که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.

منصوری با اشاره به در پیش بودن انتخابات در سال 92 گفت: یکی از مهم‌ترین مباحثی که باید در جریان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مورد توجه قرار گیرد، پرهیز مسئولان و رؤسای ادارات از حضور در فضای تبلیغاتی است، چراکه ما تنها وظیفه اجرای انتخابات را برعهده داریم و هرکسی را که مردم انتخاب کنند، برای ما محترم و قابل قبول است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =