۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۲
"نعمت یخی" دستگیر شد

سارق حرفه‌ای خودرو در شرق تهران در آخرین سرقت به دام ماموران پلیس پایتخت افتاد و به ۴۵ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ در پی افزایش سرقت خودرو و لوازم آن در محدوده شرق تهران، کمیسیون پیشگیری از سرقت تشکیل و تیمی متشکل از عوامل تخصصی کلانتری ۱۲۱سلیمانیه نسبت به شناسایی سارق و یا سارقان مسئولیت رسیدگی به پرونده را به عهده گرفتند.
در ادامه تحقیقات پلیسی و گشت زنی های هدفمند در نقاط جرم خیز به اجرا درآمد تا اینکه ساعت ۸ صبح ۱۶دیماه ماموران این یگان هنگام گشت زنی در خیابان دهم فروردین متوجه فردی شدند که بوسیله یک شئ اقدام به باز نمودن درب خودرو پراید نموده و عوامل با حضور در محل متهم که خود را به هویت "قربان" ۴۵ساله معروف "نعمت یخی" معرفی نمود دستگیر کردند.
طی بازرسی انجام شده تعدادی سوئیچ مربوط به خودروهای مختلف و به صورت شاه کلید به همراه یک قطعه میله دست ساز که از ابزار مخصوص برای باز نمودن درب خودروها می باشد کشف گردید . با انتقال متهم به کلانتری و تحقیقات فنی یک کارت خودرو وانت مزدا کشف شد که با استعلام آن مشخص گردید خودرو مسروقه می باشد که با کشف این موضوع متهم ضمن اعتراف به سرقت آن محل پارک شده خودرو را نیز اعلام و با حضور مامورین خودرو کشف گردید.
سرهنگ محمود مالمیر رئیس کلانتری ۱۲۱سلیمانیه درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: متهم در بازجویی های پلیسی به ۴۵ فقره سرقت خودرو و لوازم مربوطه در محدوده استحفاظی این یگان و کلانتری های ۱۲۸ تهران نو و ۱۳۲ نبرد معترف شد که پرونده متهم جهت سیر مراحل قانونی و کشف دیگر جرایم متهم و همچنین شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. رئیس کلانتری ۱۲۱سلیمانیه از شهروندان ساکن در محدوده نبردو سلیمانیه خواست جهت طرح شکایت و یا پیگیری پرونده‌های مفتوحه خود به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در بزرگراه محلاتی ،خیابان نبرد جنوبی ،خیابان شهید بیدی مراجعه نمایند.
انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =