نفوذی‌ها موریانه‌وار وارد می‌شوند/ انتخابات این دوره مجلس عرصه رقابت نیروهای ولایی با یکدیگر نیست

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: این دوره مجلس دوره‌ای نیست که نیروهای ولایی با هم رقابت کنند و جریان نفوذ راحت وارد شود لذا انسجام این نیروها باید حفظ شود.

به گزارش تهران نیوز ، سردار نقدی در همایش ملی اقتصاد مقاومتی و رشد پایدار که در مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا (ع) برگزار شد،اظهار کرد: امروز دشمن رویه نفوذ را در پیش گرفته است و تلاش می‌کند با ابراز دوستی هدف خود را دنبال کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این بازی نفوذ دائماً از بین کینه عمیق دشمن آشکار می‌شود و مرتب این کینه خود را نشان می‌دهد اما آنها خلع سلاح شده‌اند و از طریق ابراز دوستی وارد عمل شده‌اند تا ضربه خود را از پشت وارد کنند.

وی بیان کرد: همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند دشمن هم به دنبال نفوذ افراد و جریان هاست لذا هر دوی این اهداف ناکار آمد کردن نظام را دنبال می‌کنند.

وی تصریح کرد: این نفوذی که در منطقه شکل گرفته است را شاهد هستیم و این‌ها می‌خواهند با جمهوری اسلامی برخورد کنند و دشمن می‌خواهد مانند موریانه ما را از داخل بخورند.

وی تاکید کرد: امروز دشمن احساس خطر می‌کند چراکه موج اسلام‌خواهی در دنیا شکل گرفته است، دشمن می‌خواهد ثابت کند این اندیشه نا‌توان است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: سابقه انقلاب و نظام خلاف این را نشان می‌دهد لذا دشمن دست‌بردار نیست و می‌خواهد از طریق جریان نفوذ این را عملیاتی کند لذا در چند سال اخیر شاهد هستیم که آمارهای ما به جز عرصه علمی در عرصه‌های گوناگون افت کرده است.

نقدی یاد آور شد: در عرصه ورزشی هم افت کرده‌ایم و همچنین در وضعیت سیاسی موقعیت ما به گونه‌ای شده‌ است که کشورهای عربی برای ما شاخ و شانه می‌کشند و قطع ارتباط مطرح می‌کنند لذا نباید اجازه دهیم این سیر نزولی ادامه پیدا کند و باید مصداق ما می‌توانیم را اجرا کنیم.

وی تبیین کرد: هدف ما در بسیج این است که از ظرفیت‌های بسیج در عرصه‌های گوناگون کشور با خواست ما می‌توانیم قدم بر داریم اما انتظار من از حرکت جهادی شما این است که با علمی کردن عرصه کشاورزی این باور را در مردم ایجاد کرد و مانع تحقق اهداف نفوذی‌ها شد.

به گزارش فارس؛ رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: باید اعتماد و خودباوری را به مردم منتقل کنیم تا خط نفوذ دشمن گرفته شود و به قله‌های افتخار برگردیم.

وی ادامه داد: این دوره مجلس دوره‌ای نیست که نیروهایی ولایی با هم رقابت کنند و جریان نفوذ راحت وارد شود لذا حتما صفوف این نیروها باید حفظ شود، باید مجلسی شکل بگیرد که عاری از وجود جریان نفوذ باشد و استقلال کشور را حفظ کند. انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =