۲۳ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۷

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان با بیان اینکه تجربه بازیکنان راه آهن به دلیل حضور در لیگ برتر به مراتب بیشتر از بازیکنان پاس همدان است گفت: با شناختی که از تیم راه آهن دارم خط دفاعی این تیم نقطه ضعف آن است.

به گزارش آفتاب ری به نقل از  مهر، داود مهابادی در نشست خبری قبل از دیدار روز پنجشنبه این تیم برابر راه آهن در چارچوب مسابقات جام حذفی ضمن بیان این مطلب افزود: بازی مقابل تیم های لیگ برتری می تواند انگیزه های بسیاری را برای بازیکنان ما به وجود بیاورد. ما دیدار سختی را مقابل راه آهن خواهیم داشت اما تلاش می کنیم تا در این دیدار موفق باشیم.

داود مهابادی خاطرنشان کرد: دو بازی آخر تیم راه آهن را آنالیز کرده و به نقاط قوت و ضعف این تیم کاملا آشنا هستیم و به اعتقاد من خط دفاعی راه آهن نقطه ضعف این تیم است که در لیگ برتر به خوبی مشهود بوده است.

سرمربی پاس همدان شرایط تیم خود را خوب توصیف کرد و افزود: تمام مسائلی که از لحاظ فنی لازم بوده است به بازیکنانم توصیه کرده ام اما متاسفانه ما فرصت بسیار زیادی برای آمادگی در این دیدار نداشتیم و 4 بازیکن خوبمان را هم به دلیل مصدومیت برای این دیدار در اختیار نداریم.

مهابادی تاکید کرد: قطعا تجربه راه آهنی ها از ما بیشتر است و آنها به دنبال این هستند که این دیدار را در تهران با پیروزی پشت سر بگذارند. تمام هدف ما در این دیدار پیروزی است و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در مقابل راه آهن به پیروزی برسیم.

وی نبود هادی خیری، جلیل احمدی، علی یونسی و جمال معصومی را به دلیل مصدومیت از نکات منفی تیم خود دانست.

سرمربی پاس همدان در خصوص اینکه حضور راه آهن در انتهای جدول لیگ برتر می تواند ضامن موفقیت پاس همدان در دیدار فردا باشد گفت: در این بازی ها نمی توان بر روی این مسائل تکیه داشت و فکر کرد که حتما با توجه به این شرایط می توان تیم حریف را شکست داد. مطمئنا راه آهن برای برد پا به میدان خواهد گذاشت اما وقتی دو بازی آخر این تیم را آنالیز کردم متوجه شدم که نقطه ضعف تیم راه آهن خط دفاعی این تیم است و ما باید تلاش کنیم تا از این ضعف استفاده کرده تا به پیروزی برسیم.

سرمربی پاس همدان در خصوص وضعیت این تیم در لیگ یک نیز گفت: خدا را شکر دو بازی را با موفقیت پشت سرگذاشتیم و به یک هماهنگی دست پیدا کردیم و امیدوار هستم در دیدارهای آینده عملکرد خوبی داشته باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =