نقل و انتقالات لیگ برتر/ قرارداد مشروط جباراُف با استقلال

کاپیتان تیم ملی ازبکستان و گزینه باشگاه استقلال در نقل و انتقالات زمستانی دقایقی قبل وارد تهران شد تا صبح امروز تست پزشکی و مذاکرات نهایی را انجام دهد.

به گزارش تهران نیوز ، سرور جباراُف ۳۳ ساله که یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی ازبکستان به حساب می‌آید، پس از آنکه در لیست علیرضا منصوریان قرار گرفت و مذاکراتی با نمایندگان باشگاه استقلال داشت، در ساعات اولیه بامداد امروز شنبه وارد تهران شد.
علی چینی و صالح مصطفوی مربیان استقلال برای استقبال از جباراُف به فرودگاه امام خمینی رفتند.
قرار است جباراُف صبح امروز تست پزشکی دهد و مذاکرات نهایی را با استقلالی‌ها داشته باشد تا رسما به جمع آبی پوشان اضافه شود که در همین راستا گفته می‌شود قرارداد جباراُف تا پایان فصل اما مشروط به تمدید آن تا پایان سال آینده خواهد بود. جباراُف که پس از ناکامی استقلال در جذب ایمان مبعلی در فهرست آنها قرار گرفته است، سابقه بازی در تیم‌های پاختاکور، بنیادکار، سئول کره جنوبی، الشباب، سئونگنام و لوکوموتیو ازبکستان را در کارنامه دارد ولی کسب عنوان برترین بازیکن آسیا در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۱ نکته درخشان در سوابق او محسوب می‌شود. آقای گلی لیگ برتر ازبکستان با ۱۹ گل در سال ۲۰۰۸ و همچنین بهترین بازیکن این کشور در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۰ از دیگر نکات مثبت در پیشینه جباراُف است. منبع: تابناک انتهای متن/*

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =